رفتن به مطلب
آرون

آرون و افتتاحیه ویژه فیلم هابیت در توکیو!

Recommended Posts

3DMahdi

آرون عزیز برای چی روی پرجمت نوشتی: خوش آمدی هابیت به بندرگاه شیاطین؟!

اون evils نیست. Elvesـه! بندرگاه الفها!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

لینک زیر:

https://arda.ir/forum...p?showtopic=759

اینجا جاش نیست ها...تو تاپیک سوالات بپرس تا کامل برات بازشون کنم...

آخ آخ کلی خاطره برام زنده کردی... یاد این تاپیک بخیر

عجب تراندویلی ! (اسمایل کف کردگی)

ولی یه کم زیادی جوون نیست؟

الف ها در جوونی استپ میشن!!

و از این فراتر نمیرن.

اینکه میگی زیادی جوون نیست عجیبه, چون باید هم جوان باشه.

دقت کن که به گفته تالکین

«...الف ها از لحاظ فیزیکی تا مقطع خاصی از جوانیشان رشد می کنند, و گذر زمان بر زیباییشان می افزاید, چرا که خردمندی به آن افزوده شده است»

و در جای دیگری هم گفته که «زیبایی و جوانی و طراوت الف ها با گذر زمان, نه تنها دچار کاستی نمی شود بلکه بر آن افزوده می شود... چرا که الف ها به زیبایی های دنیا وابسته اند, و با دیدن زیبایی های اطراف خویش از آن طراوت و جوانی می گیرند.» از نامه های تالکین

برای همینه که الف ها هرچه بیشتر عمر می کنند حتی جوانتر از پیش به نظر خواهند آمد... به قولی در سیلماریلیون:

« الف ها در ابتدا, قوی تر و تنومند تر از آن بودند که اکنون هستند, لیک نه زیباتر. چرا که با آنکه زیبایی الف ها ورای هرآن است که ایلوواتار وجودشان داده, پایدار است, و در غرب سرشار از اندوه و حکمت.»

از خرد الف ها رو در قیافه تراندویل کم دیده میشه(مقایسه با الروند و گالادریل)

به نظر من که این یکی پادشاه در مقایسه با تمام الف هایی که تا الان در ارباب حلقه ها دیدم, خیلی خیلی الفی تر و خردمندتر به نظر میاد.

هم جذبه و زیبایی الفی رو داره , هم تقدر یک پادشاه رو, هم غرور خاص الفی رو, و در آخر خردمندی رو که با دیدن رفتارش تو فیلم بهش پی می برین

گالادریل یه کم... خردمندی اش غیرطبیعیه و میزنه تو ذوق. الروند رو اصلا قبول ندارم به دلیلی که این پایین می گم.

باهات موافقم Mou جان.

نمیدونم چرا بانو میگه الروند هیچیش الفی نیست؟چرا بانو؟جدا ویوینگ در هابیت به نقشش در ماتریکس شبیهه؟به نظرتون در لوتر چطور بود؟

الروند! اون مهم تر از همه, زیادی چهره گرفته و عبوسی داره.! دقت کنید که الروند در کتاب هابیت این طوری توصیف شده

«او والا و به زیبایی یک فرمانروای الفی بود, و به قدرتمندی یک جنگجو, و به خردمندی ساحران, و به اقتدار فرمانروایی دورف, و به مهربانی تابستان.»

اون چیزی که من از الروند تصور می کنم کاملا متفاوت با هوگو ویوینگ هستش... توی فیلم هم هابیت هم ارباب حلقه ها, الروند خیلی عبوس و نامهربانه و حتی بداخلاق! و اینقدر با کتاب فرق داره که اصلا راهی نیست تو ذهنم یکیشون کنم. من هوگو رو دوست دارم و فکر می کنم میتونست نقش یک ارباب الفی مهربان و باوقار و خردمند رو بازی کنه, اما نقشی که براش نوشتن و کارهایی که کرد و گفت کاملا خرابش کرد. تو فیلم دو برج خیلی افتضاح شد دیگه/.اونهم تو نقش یه پدر عبوس و بداخلاق که هی یه کاری می کنه دخترشو بفرسته آمان! واقعا که

آرون عزیز برای چی روی پرجمت نوشتی: خوش آمدی هابیت به بندرگاه شیاطین؟!

وات؟!!؟

نوشتم

Welcome Hobbits... to the Harbor of Elves.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

تو فیلم دو برج خیلی افتضاح شد دیگه/.اونهم تو نقش یه پدر عبوس و بداخلاق که هی یه کاری می کنه دخترشو بفرسته آمان! واقعا که

آره. چهره اش بیشتر شامل یک نگرانی برای آینده دخترش و عصبانیت از دامادش بود که رفت هم خودشو به کشتن بده هم اونهارو!

پ.ن بهتر نیست بحث مربوط به لوتر رو در تاپیک قدم به قدم تا نتیجه کلی - پشت صحنه... در تالار سینمای تالکین دنبال کنیم. اونجا من رسیدم به نقد دوبرج و قضیه الروند رو هم حتما مطرحش میکنم.

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

الروند! اون مهم تر از همه, زیادی چهره گرفته و عبوسی داره.! دقت کنید که الروند در کتاب هابیت این طوری توصیف شده

«او والا و به زیبایی یک فرمانروای الفی بود, و به قدرتمندی یک جنگجو, و به خردمندی ساحران, و به اقتدار فرمانروایی دورف, و به مهربانی تابستان.»

اون چیزی که من از الروند تصور می کنم کاملا متفاوت با هوگو ویوینگ هستش... توی فیلم هم هابیت هم ارباب حلقه ها, الروند خیلی عبوس و نامهربانه و حتی بداخلاق! و اینقدر با کتاب فرق داره که اصلا راهی نیست تو ذهنم یکیشون کنم. من هوگو رو دوست دارم و فکر می کنم میتونست نقش یک ارباب الفی مهربان و باوقار و خردمند رو بازی کنه, اما نقشی که براش نوشتن و کارهایی که کرد و گفت کاملا خرابش کرد. تو فیلم دو برج خیلی افتضاح شد دیگه/.اونهم تو نقش یه پدر عبوس و بداخلاق که هی یه کاری می کنه دخترشو بفرسته آمان! واقعا که

باهات موافقم آرون جان ؛ چون اول من كتاب هابيت رو خوندم و اونجا بود كه دوستدار الروند شدم ، بعدش كه فيلم رو ديدم اول به نظرم ظاهرش بود كه زياد خوب نبود ! بعديش اينكه الروند در كتاب با اينكه كمى جديه ولى صميميت خودش رو داره ولى در فيلم به نظر من بيشتر براى اينكه گالادريل و الروند شبيه هم به نظر بيان حالت الروند عبوس به نظر مى رسه . يكى از تناقض هايى هم كه توى بازگشت شاه هست اينه كه الروند ، فرمانرواى ريوندل ، پا ميشه مى كوبه از ريوندل مياد تا نارسيل رو بده دست آراگورن ! ( لااقل چند تا الف هم با خودش مى آورد تا تو راه چند تا اورك هم بكشن :دى ) . و اما قضيه ى آرون ! اتفاقا همين پريروز بود كه داشتم داستان آراگورن و آرون رو از ضمايم مى خوندم ( كه حتى به نظرم از برن و لوتين هم قشنگ تر اومد ) كه چند بار الروند آراگورن رو " پسرم " صدا مى زنه ( هم به سبب پدر خواندگى و هم به دليل محبت ) و دقيقا برعكس فيلم اين آراگورنه كه بعد از پختگيش براى عشق به آرون چهره اى عبوس و جدى پيدا مى كنه ...

پ.ن : آدم اينقدر بى تعصب ؟! :دى

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

این که گفتم جوونه نه اینکه مثلا باید یه پیر مرد رو بیارن این نقش رو بازی کنه منظورم در مقایسه با الف های فیلم لوتر مثل الروند و کله بورن بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

باهات موافقم Mou جان.

نمیدونم چرا بانو میگه الروند هیچیش الفی نیست؟چرا بانو؟جدا ویوینگ در هابیت به نقشش در ماتریکس شبیهه؟به نظرتون در لوتر چطور بود؟

الرون ماتریکسه (اسمایل کفیدن (دارم غرق می شم!))

یه کمی ابر هاش زیادی عصبیه ولی توی هابیت به نظر میاد خیلی باحاله از شخصیتش خوشم میاد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

واقعا نمیتونم چیزی بگم که حق مطلب رو ادا کنه ... فقط ممنون که حس خوبت رو به ما هم منتقل کردی

فقط یه چیزی

تو این عکس

https://arda.ir/forum...&attach_id=5146

چرا پیتر اینقدر بد تیپه ؟ من اگه نمی شناختمش فکر میکردم دارن با باغبونشون عکس میگیرن . تو یکی از ویدیو پروداکشن ها هم تو اون قسمتی که با آیفونش میره از جمعیت فیلم میگیره ، یه لباس داغونی پوشیده بود حتی اتو هم روش نکشیده بود

به قول یکی از بچه ها تو همین تاپیک ، پیتر اگه میومد ایران حتما به شلوار کردی علاقه مند می شد LOL

ویرایش شده در توسط torambar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الدا

فقط یه چیزی

تو این عکس

چرا پیتر اینقدر بد تیپه ؟ من اگه نمی شناختمش فکر میکردم دارن با باغبونشون عکس میگیرن . تو یکی از ویدیو پروداکشن ها هم تو اون قسمتی که با آیفونش میره از جمعیت فیلم میگیره ، یه لباس داغونی پوشیده بود حتی اتو هم روش نکشیده بود

به قول یکی از بچه ها تو همین تاپیک ، پیتر اگه میومد ایران حتما به شلوار کردی علاقه مند می شد LOL

البته بلانسبت جتاب پیتر ، من یه لحظه یاد یه نفر تو مراسم ای اف سی امسال افتادم

اِ اِ اِه......کجاش بد ریخته!!؟

انصافا پیتر تو این عکسش خیلی جذاب و پر ابهت{جیگر:دی} نشون میده.....یعنی در کل یه چند وقتیه خیلی خوش تیپ و خوش پوش شده، مخصوصا از وقتی که دیگه اون عینک ته استکانش رو نمیزنه:دی

من اگه اونجا بودم از بین جمعیت میپریدم و بغلش میکردم و....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir

خب, من یه خبر بزرگ براتون دارم و اینکه تونستم در افتتاحیه فیلم هابیت در توکیو شرکت کنم که یک روز بعد از نیوزلند بود,

و در فرش قرمز هم شرکت کردم و از نزدیک پیتر جکسون, الیجاه و اندی سرکیس و خود بیلبو و بقیه رو هم دیدم!

تا اینجا بگم که اینقدری که من اون روز گریه کردم... تو عمرم نکرده بودم!

فقط خوشبه حالت آرون به دو دلیل :

1) فیلم رو با کیفیت اصلی دیدی

2)جکسونو از نزدیک دیدی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

پیتر بد کرده خودشو نمیگیره؟!!! براش آرزوی موفقیت میکنم :(

ویرایش شده در توسط Peejack

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir

خب, من یه خبر بزرگ براتون دارم و اینکه تونستم در افتتاحیه فیلم هابیت در توکیو شرکت کنم که یک روز بعد از نیوزلند بود,

و در فرش قرمز هم شرکت کردم و از نزدیک پیتر جکسون, الیجاه و اندی سرکیس و خود بیلبو و بقیه رو هم دیدم!

آرون جان واقعا از پرچم الفیت خوشم اومد .

خوبه باسه اینکه نزیک تر بشی پرچم رو یه جا ننداختی !

وقتی حرفات رو می خوندم منتظر بودم بگی پرچم و انداختم تا برم امضا بگیرم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

آرون جان واقعا از پرچم الفیت خوشم اومد .

خوبه باسه اینکه نزیک تر بشی پرچم رو یه جا ننداختی !

وقتی حرفات رو می خوندم منتظر بودم بگی پرچم و انداختم تا برم امضا بگیرم.

من اگه بودم می رفتم می گفتم پشت همین پرچم برام امضا کن یا حتی کف دستم البته در اون صورت باید تا آخر عمرم دستمو توی نایلون می کردم

ولی واثعا اون گریه ها شایسته بوده و ارزششو داشته!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s
ارسال شده در (ویرایش شده)

واقعا خوش به حالتون خانوم آرون ....

به دو دلیل :

اولین دلیلش اینه که آرزومه پیتر و بقیه رو از نزدیک ببینم که شما دیدینش (خوش به حالتون واقعیتشو بخواین منکه حسودیم میشه)

دومین دلیلش هابیت رو با کیفیت تمام تماشا کردین...

بهتون تبریک میگم...

واقعا بهترین تاپیکی که خوندم همین تاپیک بود... انشاا.. تو قسمت دوم هابیت...

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

دفعه ی بعد خواستی بری ما رو هم ببر :Ring:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوی سفید روهان

ما که برای هیچ کدوم از فیلمها نمی تونیم بریم :)

دعا میکنم شما برای برهوت اسماگ هم برین جای ما رو هم خالی کنین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

و جای همه شما بچه های آردا خالی بود...

مهم تر از همه.. لحظه تاریخی من که تا آخر عمر فراموش نمی کنم,

موقعی بود که من با پرچم بنر الفی ام رفته بودم و پیتر جکسون عزیز منو با اون دید و برام یه کف زد و اونو نشون داد... من همه که داشتم از هیجان سکته می کردم, همونطور که با یه دست پرچم رو گرفته بودم دست دیگه ام رو روی قلبم گذاشتم و از ته دل از دور بهش گفتم : تنک یو...

پیتر هم در همون حالت دستشو متقابلا روی سینه اش گذاشت و تعظیم کوچکی به سمتم کرد و همون تنک یو رو تکرار کرد...

...

و

در آخر سورپرایز ویژه اینه که بلیط ویژه فیلم رو که فقط به شصت نفر در کل ژاپن رسید رو از طریق دوستم در شرکت وارنر, دریافت کردم و فیلم رو بعد از فرش قرمز دیدم :سکته: شاهکار بود...

post-14-0-60759800-1354616323_thumb.jpg

من چه حرفی بزنم آخه :| به جز سکته چه کاری میشه کرد ؟ این یعنی رویای بزرگ یه آردایی

دیدار با پیتر جیم و بازیگران ....

واقعا که دلمون آب شد :(

کاش تو ایرانم میومدن :)) مگه جومونگ نیومد ؟! خب ایناام بیان دیگه ... نمیریم واین روزارو بیینیم . وای اگه بیان ماام یه پرچم درس حسابی درس می کنیم ... چه شود ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

واقعا نمیتونم چیزی بگم که حق مطلب رو ادا کنه ... فقط ممنون که حس خوبت رو به ما هم منتقل کردی

فقط یه چیزی

تو این عکس

نمی دونم دقت کردین یا نه! اما همه ی آدمای بزرگ اینجوری ان که به لباس و ظاهرشون زیاد اهمیتی نمیدن. یکیش همین انیشتین! یکی نبوده یه شونه بده دستش بگه بکش توو موهات!:(

این پیتر جکسون هم من مطمئنم به زور این لباسو تنش کردن که فقط یه عکس بگیره و زود در بیاره! :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

من واقعا نمیدونم مگه لباساش چشه ؟! واقعا دم پیتر گرم :)) حتما باید کت و شلوار بپوشه و خودشو پشت اونا مخفی کنه که مثلا بگه آره منم کسی هستم ؟! نه ! بنظرم فقط یک لباس مناسب بپوشه کافیه :(

معمولا ایرانی ها به پوست نگاه میکنن و خارجی ها به مغز (عجب گردویی :دی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...