رفتن به مطلب
تور

لینک دانلود ارباب حلقه ها با کیفیت بلو ری

Recommended Posts

لیدی گالادریل

نه اصلا. آخه ارباب حلقه ها چی داره که بخوان سانسور کنن :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
sal
در 14 ساعت قبل، Galadriel18 گفته است :

نه اصلا. آخه ارباب حلقه ها چی داره که بخوان سانسور کنن :)

http://www.par30dl.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%B4%D9%86-%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%A8-%D8%AD%D9%84%D9%82%D9%87-%D9%87%D8%A7-lord-rings/

من اینو با خیال راحت بزنم (چون زمان رو خیلی کم نوشته؟)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لیدی گالادریل

من یکسری از همین سایت گرفتم با کیفیت 720 البته چون نمیخواستم حجمم خرج بشه ولی مثل بقیه سایتها بود دقیقا. البته سریال تاج و تخت فقط سانسور میکنه. اگه کیفیت خیلی خوب میخوای سایتهای دیگه هم هست.4 گیگ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
sal
در 3 دقیقه قبل، Galadriel18 گفته است :

من یکسری از همین سایت گرفتم با کیفیت 720 البته چون نمیخواستم حجمم خرج بشه ولی مثل بقیه سایتها بود دقیقا. البته سریال تاج و تخت فقط سانسور میکنه. اگه کیفیت خیلی خوب میخوای سایتهای دیگه هم هست.4 گیگ

720 ش هم خوبه فقط سانسور نباشه(نامردا جنگ هاش  رو هم سانسور میکنن.)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لیدی گالادریل

اگه شک داری یک سایت خیلی خوب بهت معرفی میکنم که حتی یک ثانیه از فیلمهاش هم دانلود نمیکنه. این سایت البته قفل هست یعنی فیل شکن میخواد. ولی موقع دانلود اصلا سرعتت کم نمیشه:) salamdl.org  در ضمن این سایت هیچ مشکلی نداره. فقط اسم فیلمها رو به زبان انگلیسی سرچ کن توش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
sal

نه اینم انگار حذفیات داره .

از اون لینک 4uplod نیست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لیدی گالادریل
در 11 ساعت قبل، sal گفته است :

نه اینم انگار حذفیات داره .

از اون لینک 4uplod نیست؟

از خود فیلم هیچ صحنه ای حذف نشده و نسخه اکستندد هست. فکر کنم شما نسخه با پشت صحنه رو میخواین. توی لینکهای صفحه های اول بگردید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G
در در 6/23/2016 at 3:04 AM، Galadriel18 گفته است :

220 گیییییییگ:O اینکه دانلودش خیلی طول میکشه احتمالا شما سرعتتون روی یه گیگ در ثانیه تنظیم شده و کلی هم حجم دارین. سایز نمایشگرتون هم بالای 60 اینج هستش. من خودم اولین بار با کیفیت عالی دیدمش. خیلی دوست دارم دوباره با همون کیفیت ببینمش ولی امکانش نیست:(

سرعت دانلود روی 1 مگ باشه چندان هم طول نمیکشه.نیازی هم به نمایشگر بالای 60 اینچ نیست.در همین نمایشگرای معمولی هم تفاوتش رو نشون میده.(البته نه در حد تلویزیون های بزرگ)ولی مشخص میشه.

حجم نسخه اورجینال فیلم اول 65 گیگ هست.ولی حجم 1080 معمولی که در سایتهای دانلود فیلم هست ۴٫۵۹ گیگابایته. + bit rate نسخه اورجینال: 40mbps هست در مقابل نسخه کم حجم ، بیت ریتش: 2mbps هست.تفاوت در حدود 20 برابر.این هم مشخصات کامل فیلم فول بلوری:

The.Lord.of.the.RingsThe.Fellowship.of.the.Ring.2001.EXTENDED.1080p.BluRay.AVC.DTS-HD.MA.6.1-DIY@K9611.txt

و اسکرین شات هایی از نسخه فول بلوری.امتحان کنید ببیند تفاوتی دیده میشه یانه.

aqqs.thumb.pngUntitled2.pngUntitled3.png

ویرایش شده در توسط K I N G

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لیدی گالادریل
در 4 ساعت قبل، K I N G گفته است :

سرعت دانلود روی 1 مگ باشه چندان هم طول نمیکشه.نیازی هم به نمایشگر بالای 60 اینچ نیست.در همین نمایشگرای معمولی هم تفاوتش رو نشون میده.(البته نه در حد تلویزیون های بزرگ)ولی مشخص میشه.

حجم نسخه اورجینال فیلم اول 65 گیگ هست.ولی حجم 1080 معمولی که در سایتهای دانلود فیلم هست ۴٫۵۹ گیگابایته. + bit rate نسخه اورجینال: 40mbps هست در مقابل نسخه کم حجم بیت ریتش: 2mbps هست.تفاوت در حدود 20 برابر.این هم مشخصات کامل فیلم فول بلوری:

The.Lord.of.the.RingsThe.Fellowship.of.the.Ring.2001.EXTENDED.1080p.BluRay.AVC.DTS-HD.MA.6.1-DIY@K9611.txt

و اسکرین شات هایی از نسخه فول بلوری امتحان کنید ببیند تفاوتی دیده میشه یانه.Untitled3.png

خب بله من هم فیلم با کیفیت Full HD بلوری زدم ولی حجمش 10.5 گیگ بود. ارباب حلقه ها زمانش 2 برابره و حجمش هم بیشتر میشه. 

هیچکدوم از لینکهایی که گذاشتن کار نمیکنه:(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
t1dl321

با سلام

می خواستم بدانم دوستانی که نسخه بلوری کامل ارباب حلقه ها به حجم حدود 70 گیگ را دارند ، چگونه این فیلم را گرفته اند از سایت اینترنتی دانلود کرده اند یا از ترکر خصوصی . برخی سایت های فروش فیلم که مشهورترینش آمازونه هم فیلم های بلوری عرضه می کنند که فکر می کنم هزینه خرید وارسالش خیلی گرون تموم بشه . ضمنا یه جایی خوندم عضویت تو ترکرهای خصوصی خیلی سخته و دعوتنامه هاشونه رو به ندرت میشه گیر آورد کدوم راه برای گرفتن این گونه فیلم ها بهتر و منطقی تره اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G
در در ۱۳۹۵/۸/۱۴ at 1:07 PM، t1dl321 گفته است :

با سلام

می خواستم بدانم دوستانی که نسخه بلوری کامل ارباب حلقه ها به حجم حدود 70 گیگ را دارند ، چگونه این فیلم را گرفته اند از سایت اینترنتی دانلود کرده اند یا از ترکر خصوصی . برخی سایت های فروش فیلم که مشهورترینش آمازونه هم فیلم های بلوری عرضه می کنند که فکر می کنم هزینه خرید وارسالش خیلی گرون تموم بشه . ضمنا یه جایی خوندم عضویت تو ترکرهای خصوصی خیلی سخته و دعوتنامه هاشونه رو به ندرت میشه گیر آورد کدوم راه برای گرفتن این گونه فیلم ها بهتر و منطقی تره اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

سلام.

بهترین روش دانلود از سایتهای تورنت هست.روش استفاده:

http://www.naghdefarsi.com/forum.html?view=topic&catid=69&id=22355

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
t1dl321

با سلام خدمت دوستان

من برای گرفتن یه فیلم ، صفحه ی تورنتشو باز کردم و روی عدد مقابل فایل کلیک کردم تا فایلاشو ببینم ولی زده بود File list not available حالا باید چکار کرد یعنی نمیشه فیلمو دانلود کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G
در در ۱۳۹۵/۸/۱۶ at 1:41 PM، t1dl321 گفته است :

با سلام خدمت دوستان

من برای گرفتن یه فیلم ، صفحه ی تورنتشو باز کردم و روی عدد مقابل فایل کلیک کردم تا فایلاشو ببینم ولی زده بود File list not available حالا باید چکار کرد یعنی نمیشه فیلمو دانلود کرد

البته من زیاد تجربه دانلود از تورنت رو ندارم.باقی دوستان میتونند بیشتر کمک کنند.اون لینکهایی که خود من ازشون استفاده کردم و فیلمها رو دانلود کردم ، متاسفانه به علت اتمام وقت دانلودش ، حذف شدند.وگرنه همان لینکها رو میدادم خدمتتون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بارد

دوستان سلام، من نسخه اکستندد ارباب حلقه ها3 رو دانلود کردم، مشکلش اینه که قسمت های اضافه شده به درستی رو فیلم قرار داده نشده یا چطور بگم، کمی ناهماهنگی داره، از باران فیلم دانلود کردم، اگه کسی نسخه بهتری سراغ داره، لینکشو برام بزاره. راستی ارباب حلقه ها نسخه 4k یا 2k داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G
در در ۱۳۹۵/۸/۲۸ at 8:06 PM، بارد گفته است :

دوستان سلام، من نسخه اکستندد ارباب حلقه ها3 رو دانلود کردم، مشکلش اینه که قسمت های اضافه شده به درستی رو فیلم قرار داده نشده یا چطور بگم، کمی ناهماهنگی داره، از باران فیلم دانلود کردم، اگه کسی نسخه بهتری سراغ داره، لینکشو برام بزاره. راستی ارباب حلقه ها نسخه 4k یا 2k داره؟

http://salamdl.ir/دانلود-فیلم-ارباب-حلقه-ها-3-the-lord-of-the-rings-the-return-of-the-king-2003/

تا جایی که میدونم بالاترین کیفیت این فیلم فول اچدی بوده و با حجم 80 گیگ هست.

هابیت نبرد پنج سپاه کیفیت 4k داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
morteza hw 256
در در 30/01/2015 at 5:02 PM، The White Wizard گفته است :

اینم از نسخه سینمایی 1080P YIFY

دانلود نمیشه میشه دوباره بذارین

ویرایش شده در توسط Nienor Niniel
کوتاه کردن نقل قول

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

ارباب حلقه ها نسخه 60 گیگ داریم ؟

اخرین نسخه ای که دیدم grym بود هر فیلم حدود 30 گیگ با بیت ریت حدود 20mb  بالاتر از اینم هستش ؟

تورنت یا مستقیم

@The White Wizard , @K I N G

یه زمانی نسخه 220 گیگ رو لینک تورنتش رو داشتم توی پایریتس بی البته الان پیداشون کردم مشکل این نسخه ها اینه که فایل ها تیکه تیکه و با فرمت های مختلف غیر استاندارد هستن

lotr.thumb.JPG.005c41a0b6de6be4f617ea4c28340946.JPG

یکی فرمت VOB +  m2ts و یکی فقط فرمت m2ts

نسخه 250 گیگ فیلم + پشت صحنه هستش ولی بیت ریتش یه ذره پایینتره

مثلا دیسک اول یاران حلقه Total Bitrate: 37.41 Mbps

ولی در نسخه 209 گیگ پشت extra ها حذف شد بیتریت نسخه یاران حلقه دیسک اول : Total Bitrate:          38,28 Mbps

البته نسخه 178 GB  هم هستش که فیلم ها رو یکی کرده با فرمت mkv با بیت ریت حدودی Bit rate........: 29857 Kbps برای هر سه فیلم

اضافات نسخه 250 گیگ

مخفی کننده

DVD Extras: The Fellowship Of The Ring

Commentary by Peter Jackson, Fran Walsh, and Philippa Boyens
Commentary by the design team
Commentary by the production/post-production team
Commentary by 10 actors, including Elijah Wood and Ian McKellen
Easter egg: MTV Movie Award Spoof (The Council of Elrod)
Costa Botes Documentary: The Fellowship of the Ring: Behind the Scenes
The Appendices, Part 1: From Book to Vision (on DVD)
Peter Jackson introduction
J.R.R. Tolkein: Creator of Middle Earth
From Book to Script
Visualizing the Story
Designing and Building Middle Earth
Middle Earth atlas interactive
The Appendices, Part 2: From Vision to Reality (on DVD)
Elijah Wood introduction
Filming The Fellowship of the Ring
Visual effects
Post-production: Putting it all together
Digital Grading
Sound and music
The Road Goes Ever On...

DVD Extras: The Two Towres

Commentary track by writer-director Peter Jackson and writers Fran Walsh and Philippa Boyens
Commentary track by the design team
Commentary track by the production/post-production team
Commentary track by 16 cast members, including Elijah Wood, Sean Astin, Andy Serkis, John Rhys-Davies, Orlando Bloom, Christopher Lee, Bernard Hill, and Miranda Otto
Easter Egg: MTV Movie Awards clip (Gollum accepting award)
Costas Botes documentary: The Two Towers -- Behind the Scenes
The Appendices, Part 3: The Journey Continues
Peter Jackson introduction
J.R.R. Tolkein: Origin of Middle Earth
From Book to Script: Finding a Story
Designing and Building Middle-Earth
Gollum
Middle-Earth Atlas interactive
New Zealand as Middle Earth (map with video location)
The Appendices, Part 4: The Battle for Middle Earth
Elijah Wood introduction
Filming The Two Towers
Visual effects
Editorial: Refining the Story
Music and Sound
The Battle for Helm's Deep is Over

DVD Extras: The Return Of The King

Commentary track by writer-director Peter Jackson and writers Fran Walsh and Philippa Boyens
Commentary track by the design team
Commentary track by the production/post-production team
Costas Botes documentary: The Return of the King: Behind the Scenes
The Appendices, Part 5: The War of the Ring
Peter Jackson Intro
J.R.R. Tolkien: The Legacy of Middle-earth
From Book to Script
Designing and Building Middle-earth
Home of the Horse Lords
Middle-earth Atlas: Tracing the Journeys of the Fellowship: interactive map
New Zealand as Middle-earth: interactive map with on-location footage
The Appendices, Part 6: The Passing of an Age
Elijah Wood/Sean Astin/Billy Boyd/Dominic Monaghan intro
Filming The Return of the King
Visual Effects
Post Production: Journey's End
The Passing of an Age
Cameron Duncan

ویرایش شده در توسط bard

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

من اون 178 گیگ رو دانلود کردم

کسی هستش لینک رو بدم بهش لیچ کنه روی سرور های ایران مثل 4uplod ?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G
در در ۱۳۹۶/۲/۶ at 1:44 AM، bard گفته است :

ارباب حلقه ها نسخه 60 گیگ داریم ؟

اخرین نسخه ای که دیدم grym بود هر فیلم حدود 30 گیگ با بیت ریت حدود 20mb  بالاتر از اینم هستش ؟

تورنت یا مستقیم

@The White Wizard , @K I N G

یه زمانی نسخه 220 گیگ رو لینک تورنتش رو داشتم توی پایریتس بی البته الان پیداشون کردم مشکل این نسخه ها اینه که فایل ها تیکه تیکه و با فرمت های مختلف غیر استاندارد هستن

lotr.thumb.JPG.005c41a0b6de6be4f617ea4c28340946.JPG

یکی فرمت VOB +  m2ts و یکی فقط فرمت m2ts

نسخه 250 گیگ فیلم + پشت صحنه هستش ولی بیت ریتش یه ذره پایینتره

مثلا دیسک اول یاران حلقه Total Bitrate: 37.41 Mbps

ولی در نسخه 209 گیگ پشت extra ها حذف شد بیتریت نسخه یاران حلقه دیسک اول : Total Bitrate:          38,28 Mbps

البته نسخه 178 GB  هم هستش که فیلم ها رو یکی کرده با فرمت mkv با بیت ریت حدودی Bit rate........: 29857 Kbps برای هر سه فیلم

اضافات نسخه 250 گیگ

نمایش محتوا مخفی

سلام.

همانطور که خودتون گفتید بالاترین کیفیت با بیت ریت 40mbps مربوط به نسخه 209 گیگی هست ، که پشت صحنه هم نداره.فرمتش هم فرمت اورجینال دیسک هایبلوری(m2ts) هست.

مابقی بیت ریت پایینتر با پشت صحنه و ویدیوهای اضافی دارند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

متاسفانه وقت نداشتم تمام صفحات را بخوانم پس همین جا می نویسم:

لطفا لینک دانلود نسخه اکستندد سه فیلم ارباب حلقه ها را همراه زیرنویس قرار دهید.(البته اگر نسخه های 60،70 یا 200 گیگابایتی نباشد ممنون می شویم!)

باتشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بارد

دوستان سلام، چن وقت پیش نسخه اکستندد ارباب حلقه ها3 رو دانلود کردم، دقیقا تو زمان 2:36:21 فیلم پرش داره، انگار که یه قسمت از فیلمو کات کردن، دقیقا اونجایی که تو نبرد پله نور سواران روهان به اورک ها برخورد میکنن و ایووین داره فریاد میکشه که یکدفعه صحنه کات میخوره، حتی از آهنگ متن هم مشخصه که کات خورده، یه چن مورد دیگه هم تو جاهای دیگه هست، سوالم اینه، کلا نسخه اکستندد ارباب حلقه ها 3 اینطوریه یا واسه من مشکل داره؟ تو نسخه سینمایی این مشکلو نداشتم، ممنون میشم راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas
در 3 ساعت قبل، فین رود فلاگوند گفته است :

با عرض اجازت

متاسفانه وقت نداشتم تمام صفحات را بخوانم پس همین جا می نویسم:

لطفا لینک دانلود نسخه اکستندد سه فیلم ارباب حلقه ها را همراه زیرنویس قرار دهید.(البته اگر نسخه های 60،70 یا 200 گیگابایتی نباشد ممنون می شویم!)

باتشکر.

توی لینک‌های زیر انواع کیفیت‌ها و حجم‌های مختلف به اضافه‌ی نسخه‌ی دوزبانه برای دانلود قرار داده شده.

یاران حلقه:

http://30nama.us/movies/0120737-the-lord-of-the-rings-the-fellowship-of-the-ring-2001.html

دو برج:

http://30nama.us/movies/0167261-the-lord-of-the-rings-the-two-towers-2002.html

بازگشت پادشاه:

http://30nama.us/movies/0167260-the-lord-of-the-rings-the-return-of-the-king-2003.html
در 2 ساعت قبل، بارد گفته است :

دوستان سلام، چن وقت پیش نسخه اکستندد ارباب حلقه ها3 رو دانلود کردم، دقیقا تو زمان 2:36:21 فیلم پرش داره، انگار که یه قسمت از فیلمو کات کردن، دقیقا اونجایی که تو نبرد پله نور سواران روهان به اورک ها برخورد میکنن و ایووین داره فریاد میکشه که یکدفعه صحنه کات میخوره، حتی از آهنگ متن هم مشخصه که کات خورده، یه چن مورد دیگه هم تو جاهای دیگه هست، سوالم اینه، کلا نسخه اکستندد ارباب حلقه ها 3 اینطوریه یا واسه من مشکل داره؟ تو نسخه سینمایی این مشکلو نداشتم، ممنون میشم راهنمایی کنید.

برای منم توی اون لحظه صحنه از فریاد ائووین کات می‌خوره و حرکت روهیریم رو نشون میده که دارن اورک‌ها رو له می‌کنن. به نظرم طبیعیه و مشکلی نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
t1dl321

با سلام

میخواستم بدونم اگه کسی نسخه اورجینال بلوری ارباب حلقه ها با فرمت m2ts ( حجم کل 222GB ) رو از تورنت بگیره برای نمایش باید حتما فایل ها رو تو دیسک بلوری بریزه و با Bluray player تماشا کنه چون با تورنت هر فیلم در 2 بخش یا 2 دیسک قابل دانلوده و یکسره نمیشه کل فیلمو دانلود کرد یا اینکه میتونه مثل سایر فایلها و فیلمهایی که از اینترنت دانلود میشه ، فایله رو تو هارد بریزه و با USB در تلویزیون تماشا کنه . دوستانی که تو این زمینه تخصص دارن اگه راهنمایی کنند ممنون میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard
در 5 ساعت قبل، t1dl321 گفته است :

با سلام

میخواستم بدونم اگه کسی نسخه اورجینال بلوری ارباب حلقه ها با فرمت m2ts ( حجم کل 222GB ) رو از تورنت بگیره برای نمایش باید حتما فایل ها رو تو دیسک بلوری بریزه و با Bluray player تماشا کنه چون با تورنت هر فیلم در 2 بخش یا 2 دیسک قابل دانلوده و یکسره نمیشه کل فیلمو دانلود کرد یا اینکه میتونه مثل سایر فایلها و فیلمهایی که از اینترنت دانلود میشه ، فایله رو تو هارد بریزه و با USB در تلویزیون تماشا کنه . دوستانی که تو این زمینه تخصص دارن اگه راهنمایی کنند ممنون میشم

کیفیت این نسخه با نسخه 178 گیگ تک لینکی 10مگا بیت ریت هستش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G
در در 8/25/2017 at 1:58 AM، t1dl321 گفته است :

با سلام

سلام.

نه نیازی نیست حتما فایل ها رو تو دیسک بلوری بریزید و با Bluray player تماشا کنید.مثل همین فیلم های معمولی که از اینترنت دانلود میکینید ، اینا رو هم با KM player و pot player میشه تماشا کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...