رفتن به مطلب
arw leg ara gan gim

راه های درآمد برای آردا

Recommended Posts

mvp2361372

اگه ممکنه یه سایت معرفی کنید متشکر می شم

این شهرفوق متمدن ما حتی کتاب فروشهاش تالکین رو در حد این میشناسن یک نویسنده انگلیسی نه بیشتر کتا بهاش که به کلی منتظر موسیقی ارو هستن تا وارد شهر ما بشن

حالا سعی می کنم یه تیکه از اول سیل رو بخونم امید بخدا ببینیم نظر دوستان چیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mithrandil

به نظر من آقا تولید نرم افزار کنید

هم برای ویندوز هم برای اندروید

می تونه درآمد خوبی داشته باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil the light

نظرات جالبی بود ولی همشون احتیاج به فضایی بیرون از سایت احتیاج دارن. من میگم به جای لینک های دانلود فیلم های مختلف رو که کسایی به جز پیتر جکسون ساختن یا هر چیز دیگه ای رو مربوط به فیلم ها مثل پوستر ها و یا اهنگ « منظورم فول البومه » و... رو در سایت قرار بدید و بابت دانلودشون یه مبلغی رو مشخص کنید.فکر کنم بعد از یه مدتی حتی لازم نباشه به خاطر چاپ لباس هزینه شخصی بپردازید . البته به میزان استقبال هم بستگی داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

ببخشید Elrohil آدرس این لینکی که گذاشتید واقعا میشه ازش خرید کرد؟و یه پیشنهاد هم دارم برای درست کردن برنامه اندروید هم می تونید از درست کردن یه آیکن شروع کنید.خیلی از سایت ها برای خودشون یه آیکن مثل برنامه درست کرد ولی خب همون سایت هست که بعید میدونم برای کسایی که توی این کارا باشن کار سختی باشه.

راستی چطوره که یک نظر سنجی مثل همین نظر سنجی بهترین مبارزه هایت که گذاشتن برای این که چه کسایی از خرید این وسایل استقبال میکنن راه بندازین.من بلد نیستم وگرنه خودم میزاشتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

ببخشید Elrohil آدرس این لینکی که گذاشتید واقعا میشه ازش خرید کرد؟و یه پیشنهاد هم دارم برای درست کردن برنامه اندروید هم می تونید از درست کردن یه آیکن شروع کنید.خیلی از سایت ها برای خودشون یه آیکن مثل برنامه درست کرد ولی خب همون سایت هست که بعید میدونم برای کسایی که توی این کارا باشن کار سختی باشه.

راستی چطوره که یک نظر سنجی مثل همین نظر سنجی بهترین مبارزه هایت که گذاشتن برای این که چه کسایی از خرید این وسایل استقبال میکنن راه بندازین.من بلد نیستم وگرنه خودم میزاشتم.

این لینکی که دوستمون هفت ماه پیش گذاشته از سایت WB هست که اصلاً فکر نمی‌کنم ارسال به ایران داشته باشه، تازه اگر به فرض محال داشته باشه هم مشکلات مربوط به خودش (گمرک) رو داره. شما بهتره اگر می‌خواین از خارج خریداری کنید از یک واسطه استفاده کنید.

برنامه؟! آیکن؟! منظورتون رو از آیکن متوجه نشدم، اینا خیلی به هم ربطی ندارن.

در مورد نظرسنجی پیشنهاد خودتون رو به صورت کامل برای ناظر فنگورن ارسال کنید.

ضمناً لطفاً هر سوالی رو در تاپیک مخصوص به خودش بپرسید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

امیدوارم اسپم نشود.

من از دوستم که در زمینه برنامه نویسی وب ماهر است پرسیدم و از سایت هایی که من نمی دانم دیده که آردا هاست خود را آلمانی و از هانوفر خریده و ظاهرا خیلی هم معتبر است و به خاطر حجم زیاد فروم آردا باید سالانه هاست زیاوی بخرد که بسیار گران می شود و من نمی دانم آردا که تببلیغاتی ندارد و درآمدی از سایت ندارد چه طور به راحتی این مبلغ را می دهد و نمی انم چررا مدیران فکری برای درآمدزایی نمی کنند. چون من تا به حال در همین تاپیک زیاد دیده ام دوستان پیشنهادات خوبی داده اند ولی مدیریت پیگیری نکرده.

مثلا جناب تری دی مهدی و دوستان در فرهنگنامه یک همتی بکنند تا ترجمه فارسی آن زودتر تمام شود تا بتوانیم برنامه ی اندرویدی و کامپیوتری آن را چه رایگان و چه پولی ارائه کنید یا مثلا گاه شمار لوتر را.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
eddard stark

به نظرم فرهنگنامه جاش روی سرور سایت امن تره و این کار به سختی انجام شده و بهتره که به همین شکل بمونه.

در مورد هزینه های سایت هم به نظرم خوبه که مثل وبسایت افسانه ها مدیران یه شماره حسابی رو قرار بدن که کاربرا اگه دوست داشتن در پرداخت هزینه ها شریک بشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

بلگ نظر خوبی بود و منم کامل ترش میکنم.به نظرم مدیران سایت شاید براشون سخت باشه این فرهنگ نامه رو چاپ کنن، اگه این کار به طبع و نشر رسید که چه بهتر ولی در کنارش میشه نسخه هایی از ایبوک یا پی دی اف فرهنگنامه تهیه کرد و ازاونو طریق خود سایت یا سایت های دیگه به فروش برسونند.

البته اگه خواستن میتونن در کنارش برای تبلیغ و معرفی بهتر سایت این اثر رو به اعضای سایت به صورت هدیه و رایگان بدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فینارفین

من اکثر مطالب رو خودنم و او ن چیزی که بچه ها بهش اشاره نکرده بودن اینه که با در نظر گرفتن شرایط موجود فقط رو داشته هامون برا درآمد زایی تمرکز کنیم.

1: به نظرم میتونیم مجله رو به همین صورت الکترونیکی بفروشیم ( با کیفیت بهتر و مطالب جالب‌تر) (با این کار میتونیم استارت فروشگاه آنلاین آردا رو بزنیم که در آینده میتونیم با خرد جمعی بیشتر امکانات بیشتری برا فروش بهش اضافه کنیم)

2:و البته از تبلیغات بنری و متنی میتونیم استفاده کنیم

الان از نظر من موفق‌ترین وب‌سایت علمی - فرهنگی ایران از نظر درآمد زایی وب‌سایت بیگ بنگه. من یکی از دوستام تو این وب سایت هست یه بار ازش پرسیدم که مجله اینترنتی بیگ بنگ فروشش چطوره؟؟ بهم گفت که ماهانه به طور متوسط 500 تا فروش میره (قیمتش 2 تومنه) که به صورت متوسط ماهی فقط ا میلیون از مجله شون درآمد زایی میکنن . این پول جدا از تبلیغات متنی و بنری وب‌سایته که این وب سایت رنک خوبی تو موتورهای جستجوگر داره ( دقیقا عینه آردا که هر کی سوالی درباره دنیای تالکین داشته باشه مطمئنا وارد این سایت میشه)

به نظرم قیمت 1000 تومن یا 2000 تومن قیمتی نیست برا اونا که طرفدار تالکین و البته این وب‌سایت هستن. منظورم اینه که اگه طرفدار باشن و نتونن هیچ کمک مالی کنن دیگه تو این چرخه هوادارای بودنشون چه معنی داره ;)

ویرایش شده در توسط فینارفین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ایوانا

فکر می کنم همه ی شما چیزی مثل کارت های بازی دیده باشین

این کارت ها دریک طرف عکس بازیگرها ورزشکارها و یا حتی شخصیت های کارتونی رو دارن و در پشتشون توضیحی درباره ی صاحب عکس

من خیلی گشتم ولی نتونستم کارتی که شخصیت های داستان های تالکین - حداقل اون هایی که توی فیلم های پیترجکسون شناخته شدن- رو معرفی کنه پیدا کنم

فکر کردم با کمک اعضایی که طراحی و کار گرافیکی بلدن یه مجموعه از این کارت ها تهیه کنیم البته میتونیم نسخه ی الکترونیکی به شکل البوم تهیه کنیم و روی سایت بزاریم

برای فروش

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dain

سلام.راستش دوستان نمیخوام نا امیدتون کنم اما بنظرم اگه بخویم فقط به کتاب هایتالکین توجه کنیم درآمد زیادی نصیبمون نمیشه اخه تالکین حداقل شش یا هفت تا کتاب داره باید به بقیه نویسندگان در این سبک هم توجه داشت نویسنده هایی مثل رولینگ،دنیکن و .... .درضمن کتاب سلیماریلیون برای کسی که اولین باره داره اونو میخونه یکم سنگینه و ممکنه سرد بشه درباره فرزندان هورین هم همینجور.لهاذا نباید به سه چار تا کتاب اکتفا کرد.

البته اشاره میکنم قصد نفوذ بد ندارم.

و یک چیز دیگه درباره فروش فرهنگنامه هم تا حدود مخالفم اخه اگر بفروشیم ممکنه سایت خریدار مجانی ارائه کنه که اینم خودش مشکل آفرینه.

مگر ااینکه به چند تا سایت همزمان بفروشین و یکجا تحویل بدین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
JANABOVSKI

بهتر است دوستان محفلی تشکیل داده و در آن به ترجمه کتاب های ترجمه نشده بپردازند و مسلما کمک و ویرایش آقای علیزاده کار هم قوت می گیرد و هم کیفیت آن بسیار بالا می رود.

حتی با نوشتن داستان های خلاقانه و انتشار آن در داستان دوستان می توانند خود کتاب بنویسند.

و در همین جا قصد بیان یک مشکل را دارم: تبلیغات سایت و گروه بسیار کم و شاید اصلاً آنچنان که باید باشد نیست.

یکی از کار ها قوت بخشیدن به فعالیت در رسانه های اجتماعی و اعلام مختصری از برنامه هاست، حتی با این کار امکان جذب علاقه مند و کمک آن ها در امر در آمد بسیار مفید است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...