رفتن به مطلب
arw leg ara gan gim

راه های درآمد برای آردا

Recommended Posts

فین رود فلاگوند

به نظر من شما میتونید پادکست رو به شبکه های رادیویی بفروشید.حتی در دفعات اول با قیمت کم.اگه این اتفاق بیفته و پادکست در روز های مشخصی در رادیو پخش بشه،هم طرفدار های بیشتری پیدا میکنید و هم علاقه مندی بسیاری از مردم به مطالعه ی آثار تالکین و بیشتر کردن دانش تالکینی زیاد میشه.

سعی کنید فعالیت های رسانه ای داشته باشید.نه تنها در رادیو بلکه در رسانه های متعدد فعالیت های کوچیک داشته باشید.گاهی وقتا یه تصویر هم میتونه خیلی ها رو جذب کنه.

سایت بزرگ و گسترده ای مثل آردا که همه دوستش داریم.با تبلیغات رسانه های میتونه از اینم بهتر بشه :D

من چون واقعا به پادکست علاقه دارم و ارزش این فایل صوتی رو میدونم،این پیشنهاد رو دادم

موفق باشید :)

با عرض اجازت

پادکست ما عالی است اما هیچ شرکت یا ارگانی حاضر به ساپورت کردن دنیای تالکین نیست. البته می توان از متن آن استفاده کرد اما در رادیو نه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
daemon master

من با اجرای فروشگاه اینترنتی خیلی موافقم

ولی یه مشکل هست باید نظرنسجی کنید ببینید استقبال میشه یا نه فقط به حرف یک نفر دو نفر نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
yeganeh

آردا احتیاجی به درآمد نداره همه جوره خودمون در خدمتیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گوش دراز

تبلیغ و پاپ اپ واسه سایت بذارید

سایت از بازدید خوبی برخورد دار هست

فکر کنم جواب بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسطو

ما توی سایت خودمون هزینه سایت رو خودمون میدیم

ولی اگر دوستان کمکی بکنن(مالی و تخصصی) به نظر من اشکالی نداره

بنده خودم دوست دارم در خونه ای که توش هستم کمک کنم تا بهتر از گذشته اش بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فاطمه

به نظر من اگه بتونیم یه برنامه ای بسازیم برای گوشی ها(یعنی اگه امکانش بود)بعد اونو با تعیین یه مبلغی تو سایت های دانلود یا حتی تو مایکت قرار بدیم.برنامه هم مخصوص گوشی های اندرویدباشه.

خود برنامه هم درمورد همین مطالب هابیت و ارباب حلقه و ج.آر.آر و شخصیت های فیلم باشه.

به نظرتون امکان داره؟:-? @-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تولکاس آستالدو

به نظر من اگه بتونیم یه برنامه ای بسازیم برای گوشی ها(یعنی اگه امکانش بود)بعد اونو با تعیین یه مبلغی تو سایت های دانلود یا حتی تو مایکت قرار بدیم.برنامه هم مخصوص گوشی های اندرویدباشه.

خود برنامه هم درمورد همین مطالب هابیت و ارباب حلقه و ج.آر.آر و شخصیت های فیلم باشه.

به نظرتون امکان داره؟ :-? @-)

کاملا موافقم و حتی یه مدت داشتم اساسی راجبش فکر میکردم ولی خب وقتی از یکی دوتا از دوستان برنامه نویسم راجبش پرسیدم گفتن به نسبت توضیحاتی که تو راجبه سایت دادی هزینه ای بین 400 هزار تا 1 میلیون بستگی به کیفیت کار داره که خب واسه سایتی که درامد خاصی نداره و بخاطر عشق اله سار و مهدی عزیز به دنیای تالکین با هزینه های شخصی این عزیزان پا گرفته,میتونه هزینه نسبتا بالایی باشه مگر اینکه دوستان وارد به برنامه نویسی سایت که فکر نمیکنم تعدادشون کم باشه وارد عمل بشن که خب بازم وقت زیاد و هزینه مختصری رو میطلبه ولی خب ایده جالبیه با توجه به پتانسیل های سایت مثل فرهنگنامه فارسی دنیای تالکین و فروم جذابش و حتی میشه با کمک انتشارات روزنه یه فروش انلاین کتب تالکین باهاش راه انداخت ولی خب اینا صحبت کردن و تخیل پردازی راجبشون راحته و عملی کردنشون بسیار سخت!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه تراندویل

گذاشتن تبلیغ توی سایت ؛برای اینکه اردا معروف بشه هرکی اسم اردا توی همه جا پخش کنه مثل اپارات که خودم این کار رو کردم بالاخره چند ساله دیگه موضوعی نیست سایت به صورت اصلی بهش بپردازه پس باید فکر یک منبع درآمدی بکند البته تولکاس هم حرف خوبی زد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فاطمه

کاملا موافقم و حتی یه مدت داشتم اساسی راجبش فکر میکردم ولی خب وقتی از یکی دوتا از دوستان برنامه نویسم راجبش پرسیدم گفتن به نسبت توضیحاتی که تو راجبه سایت دادی هزینه ای بین 400 هزار تا 1 میلیون بستگی به کیفیت کار داره که خب واسه سایتی که درامد خاصی نداره و بخاطر عشق اله سار و مهدی عزیز به دنیای تالکین با هزینه های شخصی این عزیزان پا گرفته,میتونه هزینه نسبتا بالایی باشه مگر اینکه دوستان وارد به برنامه نویسی سایت که فکر نمیکنم تعدادشون کم باشه وارد عمل بشن که خب بازم وقت زیاد و هزینه مختصری رو میطلبه ولی خب ایده جالبیه با توجه به پتانسیل های سایت مثل فرهنگنامه فارسی دنیای تالکین و فروم جذابش و حتی میشه با کمک انتشارات روزنه یه فروش انلاین کتب تالکین باهاش راه انداخت ولی خب اینا صحبت کردن و تخیل پردازی راجبشون راحته و عملی کردنشون بسیار سخت!!!

خب تو همین سایت کاربرایی وجودندارن که بتونن همچین برنامه ای طراحی کنن؟

اگه اینجوری باشه راحت تر خواهدبود

ویرایش شده در توسط فاطمه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

ببینین، با یه مثال من یه راه حل پیشنهاد می کنم

وبسایت گلوری آثار خودش رو به دو صورت قرار می ده. یکیش که خب می شه راحت دانلود کرد، اما یه حق انتخاب می ده و می گه برای حمایت از ما آثارمون رو بخرید. پس یه راه مجانی و یه راه پولی. بالاخره یه عده ی جوونمرد و خوبی پیدا می شن که بخوان برای زحمت هایی مثل فرهنگنامه، ماهنامه، پادکست، ترجمه یا هر چی بخوان برای حمایت مبلغی بدن

پ.نیادم می آد تو یه وبسایتی بودیم کمیک هری پاتی و چاه فاضلاب مرگبار اومده بود. ملت ما دویست هزار تومن خرج کردن، بعد گفتن براش فقط هزار تومن می گیرن. این بود که فقط یازده هزار تومن جمع شد و کل پروزه شد یه ضرر مالی:دی از دویست تومن یازده تومن جبران شد فقط

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELROHIL

با عرض سلام به محضر تمام اعضای گرامی این سایت خوب

راستش من تازه به این وب سایت آشنا شدم و از وجود همچین انجمنی توی ایران شوکه شدم و البته خیلی هم خوشحال.

به نظر بنده ، شما با اضافه کردن بخش فروشگاه به وب سایت می توانید هم به پایدار ماندن انجمن کمک کنید و هم یک کسب و کار تازه راه بیندازید

از فروختن کتاب ها و مجموعه فیلم های تالکینی گرفته تا هزار جور چیز دیگر ، به وب استور زیر توجه کنید :

http://www.wbshop.com/category/wbshop_brands/the+lord+of+the+rings.do?src=WLOTRS&adid=LOTRWBste

باتشکر از همه اعضای محترم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

با عرض سلام به محضر تمام اعضای گرامی این سایت خوب

راستش من تازه به این وب سایت آشنا شدم و از وجود همچین انجمنی توی ایران شوکه شدم و البته خیلی هم خوشحال.

به نظر بنده ، شما با اضافه کردن بخش فروشگاه به وب سایت می توانید هم به پایدار ماندن انجمن کمک کنید و هم یک کسب و کار تازه راه بیندازید

از فروختن کتاب ها و مجموعه فیلم های تالکینی گرفته تا هزار جور چیز دیگر ، به وب استور زیر توجه کنید :

http://www.wbshop.co...&adid=LOTRWBste

باتشکر از همه اعضای محترم

دوست عزیزمون راست میگه درست کردن یه فروشگاه ایده خیلی از دوستان دیگه هم بوده کار زیاد پر هزینه ای هم نیست حتی اگر خواستید میتونید هزینه هاشو حساب کنید و به دوستان بگید در این کار سرمایه گذاری یا کمک مالی بکنن

سلام میتونی یه صندوق درست کنی که دوستان کمکای مالیشونو بریزن به حساب یا کسایی بیان و سرمایه گذاری کنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تولکاس آستالدو

سلام میتونی یه صندوق درست کنی که دوستان کمکای مالیشونو بریزن به حساب یا کسایی بیان و سرمایه گذاری کنن

راستش در این زمینه من صلاحیت لازم رو ندارم چون مسءولیتی در این سایت ندارم و ضمنا اینها همه پیشنهاده و تصمیم گیری دربارشون بر عهده ادمین های سایته نه من.ضمنا بچه های سایت رو چه حسابی بیان پولشونو بدن به من؟

پس بهتره ما اینجور مسایل رو مطرح کنیم و تصمیم گیری راجع به اونا رو به ادامین(!!!)سایت واگذار کنیم @-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

راستش در این زمینه من صلاحیت لازم رو ندارم چون مسءولیتی در این سایت ندارم و ضمنا اینها همه پیشنهاده و تصمیم گیری دربارشون بر عهده ادمین های سایته نه من.ضمنا بچه های سایت رو چه حسابی بیان پولشونو بدن به من؟

پس بهتره ما اینجور مسایل رو مطرح کنیم و تصمیم گیری راجع به اونا رو به ادامین(!!!)سایت واگذار کنیم @-)

منم منظورم دادن مسئولیتی به شما نبود منظورم این بود که رییس های سایت این کار رو بکنن که همه بهشون اعتماد دارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady Oakenshield

پیشنهادات جالبه مخصوصا اینکه انگشتر و گردنبندای شخصیتای فیلمو بزارین برای اینکه بقیه اگر دوست داشتن بخرن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل

پیشنهادات جالبه مخصوصا اینکه انگشتر و گردنبندای شخصیتای فیلمو بزارین برای اینکه بقیه اگر دوست داشتن بخرن!

خود همین انگشترو گردنبند که همینجوری یوهویی به وجود نمیان

باید خریده بشن اول که به احتمال زیاد تنها منبعش خارج از کشور هستش و قاعدتا هزینه های خاص خودشو داره.

به همین خاطر باید مطمئن شد که بقیه حتما دوست دارن و میخرن نه اینکه اگر دوست دارن بخرن.وگرنه بیشتر برای ادمینای سایت هزینه میشه تا سود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

یه پیشنهاد، به نظرم باید باکیفیت ترین نسخه اکستندد ارباب حلقه ها رو برداشت و باکیفیت ترین صحنه های حذف شده فیلم رو به فیلم اضافه کرد و یه فیلم نویی درست میشه که کمتر کسی دیده. این رو، هم میشه انجام داد، و هم طرفدار زیاد خواهد داشت، از جمله خودم. به نظر خودم که میشه اما به نظرتون میشه؟:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD.H

میتونید چند تا برنامه اندروید درست کنید بزارید تو بازار

مثلا آموزش زبان الفی و دورفی - ترجمه کتاب ها ،شعر ها و نامه های تالکین - مجموعه عکس های دنیا تالکین(با کیفیت بالا) - اطلاعات در مورد شخصیت ها و......

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

میتونید چند تا برنامه اندروید درست کنید بزارید تو بازار

مثلا آموزش زبان الفی و دورفی - ترجمه کتاب ها ،شعر ها و نامه های تالکین - مجموعه عکس های دنیا تالکین(با کیفیت بالا) - اطلاعات در مورد شخصیت ها و......

اگه شما بتونین منابع ترجمه شده فارسی رو نشون بدین ممنون میشیم. و میسازیمشون به امید خدا....

مومن هنوز یک منبع فارسی برای زبانها در دست نیست. آموزش منسجمی نیست. شعری نیست. فرهنگنامه هم وسطاشه اگه برنامه کاری رو ببینین توسایت. هنوز خیلی با ایده شما فاصله داریم.

ضمنا به نظر من که اگه سایت با نام خودش و در انحصار خودش این برنامه رو آماده کنه و بسازه محدودیتهایی مثل اجازه ساخت و انتشار و تاییدیه میخواد که زمان بره.

اما درکل پیشنهادتون به نظر من هم که خیلی جالبه. اما یه خورده جلوتر از برنامه س. امیدوارم در آینده بزرگهای سایت بتونن این کار رو بکنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mvp2361372

من به عنوان یک تازه وارد زود بخوام اظهار نظر کنم ولی خب بهر حال میگم

من یک نکته خیلی مهم رو دیدم که کسی بهش توجه نکرده بود از سری کتاب هال تالکین فقط 4 تا شون تر جمه شده کتابهای بسیاری مونده دوستانی اینجا هستند که دارند با مشقت زیادی زحمت تر جمه مطالب دانشنامه رو می کشن حالا اگر بیان کتابها رو تر جمه کنن مطمئنا نتیجه بهتری میده

درضمن هیچ اثر از کتاب ارباب حلقه ها یا هابیت توی حداقل بازار نبود دوستانی که این توانائی رو دارن می تونن اینکار رو هم بکنن

نکته سوم البته این دیگه بیش از حد رویائی هست فیلم هائی مثل لوتر هابیت وهری پاتر به حالت لوگو درست شدن میشه این کار رو برای سیماریلیون یا فرزندان هورین کرد ممکنه واسه صدا گزاری مشکل داشته باشیم ولی وقتی بقیه بفهمن مربوط به ارباب حلقه وهابیت هست هم استقبال میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD.H

من یک نکته خیلی مهم رو دیدم که کسی بهش توجه نکرده بود از سری کتاب هال تالکین فقط 4 تا شون تر جمه شده کتابهای بسیاری مونده

https://arda.ir/books/ حتما یه سری به اینجا بزنید چون تا الان نه کتاب ترجمه شده نه چهارتا

(ارباب حلقه ها 1و2و3، هابیت، سیلماریلیون، فرزندان هورین، قصه های ناتمام، اطلس سرزمین میانه، درخت و برگ)

ویرایش شده در توسط LORD.H

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mvp2361372
ارسال شده در (ویرایش شده)

من کلا لوتر رو کلا یکی حساب کردم

درخت وبرگ ربطی به خطه میانی نداره

در مورد قصهای نا تمام اطلاعات من ناقص بود خوب بازهم اثار مربوط به خطه میانی خیلی بیشتر از این حرفاست

حداق 12 جلد کتاب تاریخ سرزمین میانی هست

ویرایش شده در توسط mvp2361372

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

خدمت دوست گرامی لرد اچ : اطلس سرزمین میانه رو همین چند وقت پیش گرفتم اونم اظافه کن. ترجمه ی آقای علیزاده س. عالیه به نظرم.

خدمت اغم وی پی گرامی هم عرض کنم که جهان سومی عمل نکن دوست عزیز منتظر کسی نباش خودت شروع کن. ضمنا فیلم لگو رو بیخیال شما یکی از کتابهارو بخون و فایل صوتیشو واسه سایت بفرست با صدای دلنشینتون. ممنون میشیم. من صدام جالب بود این کار رو میکردم. اگه مثل الوه یا الندیل میبود حتما این کار رو میکردم. زیادی ترسناک میشه اگه بخونم. مطمئنم شما میتونین. مرحله اول رو برو خدا بزرگه واسه فیلمهاش بعدا اقدام کنین. اگه اهل کارین.ضمنا ترجمه کتاب متخصص و ویراستار و هزار چیز دیگه میخواد. که متاسفانه کار ساده ای نیست. هر کسی آقای علیزاده نمیشه که؟ موفق باشین.

ویرایش شده در توسط Armando

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mvp2361372

ضمن تشکر از آرماندو

تسلط من بر زبان اگلیسی بقدری نیست که بخواهم کتاب های بزرگی ترجمه کنم نهایتش اینه که بتونم از این کتابهای 500 کلمه ای رایج رو ترجمه کنم اونم پر از غلط

اما اینکه بخوام کتاب فایل صوتی کنم که اصلا بیخیال شید فکر نکنم کسی قادر باشه حتی جمله اول رو تحمل کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

ام وی پی عزیزم میتونین آنلاین سفارش بدین. و یا نمایشگاه کتاب مراجعه کنین. البته من همشون رو آنلاین خریدم قبلا.

ضمنا صداتون رو بعد از خوندن متن کوتاه برای نظرخواهی رکورد کن و یه جا آپلود کن. نظر اعضا رو ببین.

بدرود.

ویرایش شده در توسط Armando

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...