رفتن به مطلب
arw leg ara gan gim

راه های درآمد برای آردا

Recommended Posts

فیانور

سلام

فکر میکنم بهترین راه فروش فیلمها و کتابهای حلقه و اثار مربوط بهش باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
arw leg ara gan gim

سلام

فکر میکنم بهترین راه فروش فیلمها و کتابهای حلقه و اثار مربوط بهش باشه

فیانور عزیز ممنون که توی این کار به ما پیشنهاد دادید.ولی اگر ما این کار رو بکنیم به دلیل این که مجبوریم اول کالا ها رو بخریم و به همون قیمت بفروشیم دیگه درآمدی نداره و ما هم قدرت تولید یا انتشار فیلم و کتاب رو نداریم و به همین دلیل فقط کارمون بیشتر میشه ولی از نظر شما بعد از این که آردا دارای بنیه ی مالی قوی شد میشه استفاده کرد و راه در آمد خوبی برای آردا میشه.در هر صورت ممنون از این که نظر ارزشمندتون رو ارائه دادید. :D

البته این کار نیاز به سرمایه داره که ما بتونیم به اندازه کافی کتاب ها رو از ناشر بخریم بعد بتونیم پحش کنیم

من پیشنهاد می کنم یه مجله اینترنتی درست کنیم و از علاقمندان حق اشتراک بگیریم اگر پروژه موفق بود می تونیم مجله رو به صورت چاپی هم عرضه کنیم

این نظر خوبیه حمید.ولی باید مطالب خیلی ارزنده و پروپیمونی رو تو مجله قرار بدیم تا کاربران به خاطر اون حق اشتراک بدن.بازم ممنون آقا حمید.

من همه ی نظرات رو با مدیران سایت در میان میذارم تا از اون ها به نحو احسن استفاده بشه.

منتظر پیشنهادات جدید هستم.

ویرایش شده در توسط arw leg ara gan gim

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

اگه قرار باشه فروشگاهی تاسیس کنید می تونید در کنار کتاب و فیلم ، تی شرت ، پیکسل ، ماوس پد و ... با طراح های مربوط به ارباب حلقه ها هم عرضه کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

با طرح تی شرت کاملا موافقم کار جالبیه

در مورد مجله هم ما تواین سایت آدم با معلومات که قلم خوبی هم داشته باشه کم نداریم حالا از من بگذر!( اسمایل شکسته نفسی) فکر کنم بتونیم مطالب خوبی رو به صورت ماهنامه یا حداقل فصل نامه جمع و جور کنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
arw leg ara gan gim

اگر بتونیم ساده ترین و ابتدایی ترین وسیله ی چاپ تیشرت رو پیدا کنیم و بتونیم جملات و اشعار کتاب رو به زبان تنگوار چاپ کنیم از طرف جوون ها خیلی استقبال میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

لازم نیست ما وسیله ای پیدا کنیم شرکت هایی هستن که این کار رو می کنن و اگه تعداد سفارش بالا باشه قیمت چندانی هم نداره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
arw leg ara gan gim

اگر این کار انجام بشه من خودم اولین تیشرت تنگوار رو تنم میکنم و میرم بیرون!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Light king

جالب میشه ,

کلا کسی که میاد تو سایت غیر مطلب چیز دیگه ای انتظار نداره و به قول گفتنی جو گیر میشه :D

غیر تی شرت و شرت مارک دار لوتر (!) و موس پد و غیره فروش فیلم ها و کتاب ها هم خیلی خوب میشه

مثلا کتاب های لوتر و سایر نوشته های تالکین و مخصوصا پسرش کمیابن ! و خیلی ها هم آشنایی ندارن , فروششون تو سایت خیلی خوب میشه

حالا غیر از اینا به نظرتون اگه همین فرهنگ نامه آردا رو به صورت کتاب در بیارید و بفروشید خیلی خوب میشه

یا مثلا آلبوم هایی از عکس های سایت ! به صورت مجزا

به نظرم سایت میتونه از داشته هاش خیییلی در ین جهت خوب استفاده کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
arw leg ara gan gim

تا این جا نظر های خوبی دادن دوستان.دستشون درد نکنه.

ولی نظر ها از چاپ تیشرت و این جور چیز ها خارج نیست پس یه جینگیل سعی کنید یه کم نظرات نوآورانه ای پیشنهاد بدید.ممنون

راستی تو کل این سایت فقط این چند نفر بلد اند پیشنهاد بدن؟بقیه هم بیان و پیشنهاداتشون رو بدن.

دوباره ممنون از کسانی که پیشنهاد دادن و کسانی که قراره پیشنهاد بدن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
arathorn

فعلا ایده ی خاصی به ذهن من نمی رسه ولی مطمعنم از فرصتی که اکران هابیت ایجاد می کنه باید استفاده کنید

این که بعد از 8 سال باز به این سایت سر می زنم حس جالبیه در نوع خودش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

بنظرم یه واحد پول فرضی برای سایت در نظر بگیریم و برخی قابلیت های ویژه رو مثل انتخاب پس زمینه پروفایل یا تغییر نام کاربری و... رو با استفاده از این واحد پول انجام بدیم و این واحد پول رو به واسطه ی خرید توسط شخص (مثلا 100 آردایی ده هزار ریال) به حساب کاربری شخص وارد کنیم و همچنین به همراه برخی طرح های تشویقی.

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ARMIN THE DARK LORD

تبلیغات اینترنتی !

پیج رنکتون که خوبه پس از چند سایت بنر بگیرید و مثلا به ازای 1 ماه وجود اون بنر در سایت فلان مبلغ پول بگیرید ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

تبلیغات اینترنتی !

پیج رنکتون که خوبه پس از چند سایت بنر بگیرید و مثلا به ازای 1 ماه وجود اون بنر در سایت فلان مبلغ پول بگیرید ...

کلاس آردا رو میاره پایین!!

مگه سایت های رسمی و معتبر کشور باشه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

من پیشنهاد می کنم یه مجله اینترنتی درست کنیم و از علاقمندان حق اشتراک بگیریم اگر پروژه موفق بود می تونیم مجله رو به صورت چاپی هم عرضه کنیم

با ین پیشنهاد موافق هستم

الان چند تا سایت فانتزی کتاب های خارجی فانتزی رو ترجمه می کنند و در قبال ارائه اون به کاربران مبلغی رو دریافت می کنند

به نظرم ما هم می تونیم از ین جور کارها بکنیم

به نظرم ساخت مجله هم در وهله ی دوم خیلی می تونه خوب بشه با توجه به ین که پتانسیلش رو هم تو سایت داریم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

برای مجله میتونیم همین بحثایی که داخل سایت میشه رو چاپ کنیم. خیلی از بحثا جالب و تازه هستن. به طور حتم مخاطب رو جذب میکنه. همین ابهاماتی که واسه کاربرا در مورد آثار استاد وجود داره واسه خیلی از طرفدارای دیگه ی تالکین هم وجود داره که با سایت آشنا نیستن. که البته ما اینجا به اون ابهامات جواب دادیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

برای مجله میتونیم همین بحثایی که داخل سایت میشه رو چاپ کنیم. خیلی از بحثا جالب و تازه هستن. به طور حتم مخاطب رو جذب میکنه. همین ابهاماتی که واسه کاربرا در مورد آثار استاد وجود داره واسه خیلی از طرفدارای دیگه ی تالکین هم وجود داره که با سایت آشنا نیستن. که البته ما اینجا به اون ابهامات جواب دادیم.

مثلا تعداد دخترا بيشتره يا پسرا :ymapplause: (خخخخ شوخي كردم)

ولي فكر كنم كلا قضيه مجله و روزنامه و ماهنامه و سالنامه منتفي باشه .

چون اين دفعه هزارم هست كه در مورد اين موضوع صحبت ميشه و به جايه خاصي نميرسه .

ولي اگرم اجرايي بشه فكر كنم دامنش از كاربراي سايت فراتر نره !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
arw leg ara gan gim

سلام.میخواستم بدونم مدیران عزیز به پیشنهاد افراد در این تاپیک رسیدگی کردند؟چون طبق اطلاعات بدست آمده حدودا نمایشگاه فناوری اطلاعات احتمالا در اوایل شهریور ماه برگزلر میشه و در این صورت ما وقت کمی برای شروع کار خود داریم.ممنون میشم اگه زود تر رسیدگی کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

سلام.

قبلا یه جای دیگه توی فروم گفته بودم، اما؛

فعلا به دلایلی تمایلی به (و امکان) شرکت در هیچ مدل نمایشگاهی نداریم. باید دید در آینده چی پیش میاد.

بهرحال مرسی از توجه و پیگیریتون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
little lord

منم با نظر ائارندیل موافقم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...