رفتن به مطلب
Glorfindel Thalion

گفتگوی ایفایی

Recommended Posts

Glorfindel Thalion

اینجا صحبت ها در مورد رول ها زده میشه. از این به بعد با کاربرانی که در رول ها صحبت می کنن یا نظر می دن و ... بر خورد میشه.

همه ی صحبت ها فقط اینجاست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glorfindel Thalion

خوب برای شروع کارها و احداث جوایز به چند تا از بچه های خلاق و گرافیکی آردا نیاز داریم. اگه فکر می کنید می تونید جوایز رو طراحی کنید. لطفا اعلام کنید. بعد به صورت خصوصی مفصل تر صحبت می کنیم.

این جوایز درست شه. میشه ایفا رو یه رونقی بهش داد.

در مورد طرح و چه شکلی بودن جوایز صحیت می کنیم.

گرافیست ها در صورت تمایل اعلام امادگی کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

اگه اطلاعات بيشتري در مورد طراحي جوايز ميدادي بهتر بود .

در كل ميتونيد رو من حساب كنيد تا اونجا هم كه بتونم كمك ميكنم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

اگه اطلاعات بيشتري در مورد طراحي جوايز ميدادي بهتر بود .

در كل ميتونيد رو من حساب كنيد تا اونجا هم كه بتونم كمك ميكنم .

جوايز، شكلک هايی هستن كه مثل مدال می مونن و به اعضايی كه فعاليت های خوبی در ايفای نقش دارن، اهدا ميشن. كنارشون هم يه لقب به اون فرد داده ميشه؛ درست مثل سايت افسانه ها كه توش انواع و اقسام لقب ها و عناوين وجود داره: برترين عضو ايفا، شاعر فروم، نويسنده معاصر و... .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glorfindel Thalion

بچه ها معذرت می خوام. کاربری اینترنت توی خونه ی ما زیاده. لذا با مشکل محدودیت دانلود رو به رو شدم. برای همین کمتر سر می زنم.

در مورد جوایز گندالف تقریبا جواب درست رو داد. برای همین به یه تیم از بچه های آشنا با گرافیک و عکس درست کردن و فتوشاپ و اینها داریم. طرح ها هم از خودتون باشه. چون من اصلا آدم هنرمندی نیستم. جوایز درست بشه. مسلما یه گام خیلی خوب برای ایفا هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

بعد حالا این شکلک ها چی میشه؟!

تو پروفایل نمایش داده می شه، کسی گرفته تا ما بریم ببینم؟ این شکلک ها با پ.خ به افراد داده میشه یا از راه های دیگه؟...

چند نمونشو بزارید ما ببینیم چه جوریه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

شكلک كجا بوده؟! :ymapplause:

اين جوايز يه سری تصويرن اندازه آواتار همراه با يه عنوان مقام گونه كه كنار پست ها احتمالاً زير تعداد ارسال ها نمايش داده ميشه. يه جور مداله برای اعضا! :دی

اين هم نمونه اش (منظور شواليه افسانه هاست. بهترين ناظر يه عنوان احتمالاً تقلبی ـه كه توی امضاش از كنار پست يه نفر ديگه كپی پيست كرده!):

post-1769-0-48905500-1352395823_thumb.pn

البته اين توی يه سايت ديگه است، ولی مال ما هم عين اينه به احتمال زياد (طبق گفته گلورفيندل).

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خب بعد حالا با این تصویر چی کار می کنی؟ گلور اینارو برا دل تو میده یا به یک کاری میاد؟! دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

برای افتخاره ديگه! ميگم كه مثل يه مدال می مونه، باز سوال ميكنه... :دی

از خود گلورفيندل بپرس، بهتر از من جواب ميده. {گلورجون؛ ببخش كه به دردسر می ندازمت! :دی}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Trandel

به نام سیاه بیشه

اول از همه به نظر من این بحث جوایز فعلا واجب نیستش.

در حال حاضر اگه به شکل کلی ایفا٬ آموزش رول نویسی و یه طرح کلی برای ایفا بپردازیم بهتره.

من یکم تاپیک ها رو خوندم٬ یکم مشکل حجو نویسی٬‌ عدم رعایت علائم نگارشی و چند تا مورد دیگه رو داریم که اگه بهش رسیدگی بشه فک کنم ایفای کاملی بشه اینجا.

باید دقت کنید که از اول کسی رول نویسی بلد نبوده و هیچوقت از یک ایفا به محض تاسیس طرفداری نمیشه. برای مثال این دوستمون که عکس یه سایت دیگه رو گذاشتن شاید باورتون نشه ولی ایفای اونجا که انقد معروفه حدود ده تا عضو فعال داره ولی هنوز هم ایفاش جزو یکی از فعالترین قسمت هاشه (یادش بخیر ناظر برتر اونجا بودم من :? )

بعله. هیچ چیز از اول مورد توجه واقع نمیشه٬‌ این یک روند کاملا کنده و نیاز به تلاش و پشت کار داره برای اولین قدم هم به نظرم تشریح این موضوع که ایفای نقش چیست؟ و آموزش رول نویسی واجب تره تا جوایز.

تراویندل :?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Samwise Gamgee the Brave

هنوزم ایفا جایزه داره؟اصن امتیازی چیزی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...