رفتن به مطلب
فنگورن

نظر سنجی 31 : بهترین چهره پردازی و طراحی لباس متعلق به کدام یک از شخصیت های فیلم سه گانه ارباب حلقه ها بود ؟

140 رای

1. 1. به نظر شما بهترین چهره پردازی و طراحی لباس متعلق به کدام یک از شخصیت های فیلم سه گانه ارباب حلقه ها بود ؟

• لورتز ( قاتل برومیر)
    • گالادریل
    • ویچ کینگ
    • تئودن
    • گیملی
    • دهان سائورون
    • گندالف
    • فرودو بگینز
    • سارومان
    • لگولاس
    • گوتموگ ( فرمانده ارتش میناس مورگول )
    • سایر

Recommended Posts

Peredhil

خوب طبیعیه که شخصیت های بد چون چهره پردازی و طراحی لباسشون خاص هست، بیشتر روشون کار میشه و بهتر هستن. البته این به این معنی نیست که شخصیت های خوب چهره پردازی و طراحی لباسشون بده اما چون طبیعی هستن نظر ما رو جلب نمیکنن.

اون موقع که شاه تیودن (حمزه) از جادوی سارومان آزاد میشه، خیلی قشنگ تغییر شکل میده.

و رای من به ترتیب.

1- نزگول

2- دهان سایرون

3- گوتموگ

4- لورتز

ویرایش شده در توسط Peredhil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Arien

نمیخوام توهین کنم، فقط اینکه افرادی که ویچ کینگ رو انتخاب کردن، توی نظرسنجی چهره پردازی و طراحی لباس ، اصلا توجه داشتن که ویچ کینگ صورت نداشت؟ ;)) که احتمالا با یه افکت صورتش یک دست سیاه شده یا یه پارچه ای چیزی بوده روی صورتش که اونجوری نشون داده میشده.

و لباسشم یه شنل مشکی بود ؟؟؟ ههه

من فکر میکنم دوستان به سوال دقت نکردن اصلا و فقط شخصیتو در نظر گرفتن.

خب شخصیت و ترسناکیش چه ربطی به سوال نظرسنجی داشت؟؟؟؟

نظرسنجی خاک خورده رو به چالش کشیدم :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

نمیخوام توهین کنم، فقط اینکه افرادی که ویچ کینگ رو انتخاب کردن، توی نظرسنجی چهره پردازی و طراحی لباس ، اصلا توجه داشتن که ویچ کینگ صورت نداشت؟ ;)) که احتمالا با یه افکت صورتش یک دست سیاه شده یا یه پارچه ای چیزی بوده روی صورتش که اونجوری نشون داده میشده.

خوب شما ميخواى صورت داشته باشه!؟ خب معلومه نبايد چيزى پيدا باشه چون چيزى نداشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Arien

خوب شما ميخواى صورت داشته باشه!؟ خب معلومه نبايد چيزى پيدا باشه چون چيزى نداشت.

نه Peredhil منظورم این نبود. منظورم این بود که دوستان، به کسی رای دادن برای چهره پردازی که چهره نداشت اصلا!!!

و نظر من اینه که در مورد چهره پردازی نباید به کسی رای داد که چهره نداره!! و این رای دادن ها اشتباهه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

نه Peredhil منظورم این نبود. منظورم این بود که دوستان، به کسی رای دادن برای چهره پردازی که چهره نداشت اصلا!!!

و نظر من اینه که در مورد چهره پردازی نباید به کسی رای داد که چهره نداره!! و این رای دادن ها اشتباهه...

خوب ويچ كينگ توى اون حالتى كه ما ميبينيم چهره خوب نداره اما لباس و اون كلاه و دست كش و كفش و ايناش كه خوب بود. تازه زمانى كه فرودو توى ودرتاپ بود و حلقه رو جلوى ويچ كينگ دستش كرد، شكل نزگول قشنگ توی دنیای سایه ها نمایان میشه، لینک زیر هم شکلشه. فقط نترسيد، البته ترس هم نداره ولى خب.

http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20100524060101/lotr/images/b/bb/Grnazgul_021_Nazgul.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Arien

خوب ويچ كينگ توى اون حالتى كه ما ميبينيم چهره خوب نداره اما لباس و اون كلاه و دست كش و كفش و ايناش كه خوب بود. تازه زمانى كه فرودو توى ودرتاپ بود و حلقه رو جلوى ويچ كينگ دستش كرد، شكل نزگول قشنگ توی دنیای سایه ها نمایان میشه، لینک زیر هم شکلشه. فقط نترسيد، البته ترس هم نداره ولى خب.

http://img2.wikia.no..._021_Nazgul.jpg

اگه این عکس و اون صحنه که میگیو در نظر بگیریم واسه چهرش آره، ولی جدا لباسش بیشتر از یه شنل مشکی نبود.

ولی من که فک میکنم بقیه برای صحنه های فیلم بازگشت پادشاه، اینو انتخاب کردن که همون صورتم نداشت..

من فقط نظرمو گفتم. دعوا نشه اینجا :دی (پردهیل با تو نبودما :دی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

هدف این نظرسنجی از اول این نبود که زوم کنه که هر کی بیشتر گریم شده بیشتر رای بیاره! هدف اینه که همونجوری که بازیگر در نقشش ارائه شدده، چقد موفق عمل کرده (در راستای نظرسنجی) و شاه جادوپیشه از این نظر رای بالایی آورده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil the light

1-لورتز که خب خوب بود ولی اینقدر که چندش اور بود نمیدونم چه طور حاضر بود یه همچین چیزایی بهش بزنن!

2-گالادریل هم فقط موهاشو مدل داده بودن و گوش هاشو. چیش جالب بود؟!

3- ویچ کینگ که عالی بود. من اول فکر میکردم که همش کامپیوتریه و هیچ چیش واقعی نیس ولی مثل اینکه هست. پس واقعا خوب کار کرده بودن.

4- تئودن هم که خب تو گریم اولیش یه عالمه ریش و میش داشت تو دومیش هم که تفاوت خاصی نداشت!

5- گیملی بیچاره! چهار ساعت زیر گریم میبردنش! انتخاب دوم!

6-دهان سائورون رو من والا زیاد دقت نکرده بودم! واسه همین هم نظری ندارم.

7-گندالف هم فقط ریش بود دیگه با مو.(ولی ایول! با اون همه لباس چه کارایی که نمیکرد!)

8- فرودو خب من که خیلی از فرودو خوشم میاد ولی تو گریم اش چیز خاصی نداشت.

9-فرقی نداره.

10- اقا یه سئوال: چه جوریه لگولاس ارباب حلقه ها چشاش قهوه ایه ولی لگولاس هابیت چشاش آبی؟ این خیلی عجیبه! :-B

11- این ارک هارو کلا قشنگ در اورده بودن خیالتون راحت شد؟! اینقدر منو یادشون نندازین لطفا! :((

12- گالوم واقعا چهره پردازی جالبی داشت. من  که هروقت میدیدمش به این گریمره افرین میگفتم! O:-)

و در اخر من ویچ کینگ رو انتخاب میکنم! چون که گفتم دیگه اول فکر کردم کامپیوتریه ولی بعد که دیدم واقعیه اصلا موندم! چه طوری تونستن این قدر خوب از اب درش بیارن؟ با اون همه حلب که بهش چسبیده بود واقعا چهره پردازی عالی ای داشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

به نظر من طراحی لباس ویچ کینگ از همه بهتر بود....چون هم از رنگ های درستی استفاده کرده بودن و هم طراحی مناسبی رو برای نشون دادن ابهتش روی لباس پیاده کرده بودن...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لیدی گالادریل

بانو گالادریل فقط لباسها و جواهراتش وگرنه گریم چهره شون چیز خاصی نداشت.

من تیپ و لباس لرد الروند رو تو هابیت خیلی دوست داشتم و اونو از همه بیشتر دوست دارم ولی تو ارباب حلقه ها نه 

چهره پردازی گیملی خیلی باحال بود من دوست داشتم 

لگولاس که از یک قیافه خاورمیانه ای تبدیل به یک جوان اروپایی شده بود.

اما بیشترین زحمت صرف اورک ها شده بود و هر اورک با اورک دیگه متفاوت بود. از اون اورکی که میلنگید خوشم میومد. تیپش باحال بود. 

دهان سائرون هم که عالی بود Ecelleeeeeent

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil
در در 3/27/2016 at 0:37 PM، Galadriel18 گفته است :

لگولاس که از یک قیافه خاورمیانه ای تبدیل به یک جوان اروپایی شده بود.

لگولاس که خودش اروپاییه...متولد انگلستانه..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لیدی گالادریل

بله میدونم بریتانیایی هستن ایشون. ولی مو مشکی و سبزه ست شبیه مردان خاورمیانه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thranduil elven king

در کل در هابیت یا ارباب حلقه ها رو بخوایم بگیم به بهترین شکل ممکن شخصیت هارو درست کردند ولی من فکر کنم یکی سائورون و یکی هم ویچ کینگ و بعد فراندویل خوب بود

ولی از همه بهتر تراندویل بود چون اون بلند مرتبه ای و پر ابهت بودنش و مهم بودن این شخصیت رو می شد دید در نوع لباس ها

که حتی خود گریمر ها یا حتی خود کارگردان و تهیه کننده هم این رو گفتند که لباس های لی پیس با توجه به شخصیت فراندویل شاه الف ها برازنده بوده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...