رفتن به مطلب
3DMahdi

نظرسنجی28: دلسوزترین شخصیت آردا کیست؟

126 رای

1. 1. دلسوزترین شخصیت آردا کیست؟

Recommended Posts

shima k

گنداف وسام از همه دلسوزتر بودن :) :|

;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

اول ائووین عزیز بعدش گیملی. اون حس محبتی رو که از گیملی میگیرم درمورد هیچ کس دیگه حس نکردم.

ویرایش شده در توسط ضحی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

1 _ گندالف . گفتن نداره دیگه همه جوره برا همه زحمت کشید .

2 _ بلگ . هی بابا در راه رفاقت چه مشقت ها کشیدن و به دست ندانسته دوست طعم مرگ چشیدن ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

سام

نماد دوستی ، صداقت ، وفاداری ، ایمان ، و شجاعت.

جز سام هیچ کس شایسته این صفت نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

فین رود دلسوز ترین است زیرا دلیلی برای رفتنش همراه برن وجود نداشت و خواهرش هم پیش بینی کرده بود که او در این جا می میرد. اما او وفادار بود.

ملیان او دور اندیش و بزرگ بود.

گندالف هر چند وظیفه اش بود که آردا را نجات بخشد اما آن راخوب انجام داد.

گالادریل او همانند ملیان بود.

نیه نا که دلسوزی در خونش بود.

سم بسیار مهربان بود.

کار فارامیر بسیار شایسته بود.

بقیه نیز دلسوزی خاصی نداشتند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله ماکیل

به لگ... به لگ...

دلسوزترین شخصیت آردا برای من به لگ بود. اصلا یاد به لگ میفتم شونه هام میلرزه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

دلسوز بودن فقط به این نیست که دلت بسوزه :) وگرنه نیه نا که از همه دلسوز تره

یکی مثل بلگ که واسه رفیقش تا دم مرگ میره و آخرش واسه همون رفیقش میمیره ٬ به نظر من دلسوز ترینه

دلسوز کسیه که دلش بسوزه و یکاری هم واسه طرف بکنه 

در مورد بقیه هم یه خلاصه ای بگم :

ملیان هم واقعا دلسوز بود

فینرود رو بعد بلگ دلسوز ترین میدونم

گالادریل هم دلسوز بود اما واسه خودش :دی وگرنه یه دوران غیبش نمیزد

سم و فارامیر و هم به نظرم تنها کاری که میتونستنو کردن

نیه نور هم فقط سر داداشش دلسوز بود :دی

چوب ریش چیش دلسوز بود ؟!؟ دید درختارو دارن نابود میکنن فهمید همشون نابود میشن حمله کرد وگرنه قصدشو نداشت

ائووین که جای بحث نداره و از زنان شجاع و دلسوز آردا بود

گندالف هم من اسمشو دلسوزی نمیذارم و یجور انجام وظیفه میدونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amit123456789123456789

به نظر من جواب این سوال بستگی به تعریف هرکسی از دلسوزی داره شخص من عقیده دارم دلسوزی در واقع معنی دیگر فداکارایه (گذشتن از حق خوده برای کمک به دیگران. یا شاید هم برقرار نکردن موازنه بین جان ادم ها و دیگر نژاد ها (برای نجات یک دو نفر نباید یک نفر رو قربانی کرد)) این ویژگی بود که در طول داستان ارباب حلقه ها در گندالف دیدم مخصوصا در بازگشت پادشاه که وقتی همه چیز در حال از دست رفتن بود جنگید و دیگران هم وادار به این کار کرد.

نژاد الف ها قوی و شجاع هستند ولی به ندرت به فکر بقیه نژاد ها هستند و در بعضی جاهای کتاب میخونم که اون ها حتی به ندرت خودشون رو به دیگران نشان میدن و در هابیت هم میبینیم که بعضی از اون ها نژاد خودشون رو خیلی بالاتر از دیگران میبینند پس اون ها در مواقع لزوم کمک میکنن اما دلسوز نیستند

درمورد فارامیر اون اصلا دلسوز نبود بلکه ضعیف بود (به لحاظ روحی)چون کاری که کرد معادل خودکشی بود نه شجاعت.

خب چوب ریش نمی دونم اصلا در طول داستان متوجه نشدم به چی اهمیت میده جز درخت ها و زن های انت ها.

ویرایش شده در توسط amit123456789123456789

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of the moon

بدون شک گاندولف .. اهمیتی که بقیه ی موجودات خطه ی میانی و به خصوص هابیت ها می داد مثال زدنی بود 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ILMARE

نمیدونم چرا گاندولف اینقدر رای اورده ?

قبول دارم مایا خیلی دلسوزی بود و خیلی کارا برای انسان ها و الف ها و البته کوتوله ها انجام داد .

اما خب نمیدونم چرا احساس میکنم تمام این کارا یه جورایی وظیفه اصلیش بودن تا بتونه ماموریتی که والار بهش دادن رو درست انجام بده و به پایان برسونه .

خوده گاندولف اصلا دوست نداشت که همراه ایسناری های دیگه به سرزمین میانی بیاد چون از قدرت سائرون میترسی . اما خب بالاخره رو حرف مانوه که نمیتونست حرف بزنه پس چه میخواست چه نمیخواست مجبور بود به مردم سرزمین میانی کمک کنه . 

به نظره من کمک هاش بیشتر از سر این بود که ماموریتشو به انجام برسونه ولی خب از حقم نگذریم دلسوز بود.

اما گاندولف خودش شاگرد والیر بزرگ نیه نا بود و دلسوزی و ترحم رو از اون اموخته بود .

به نظرم اصلش دلسوز ترین همون نیه نا بود . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...