رفتن به مطلب
bard

اگر شما بودید چه کار میکردید

Recommended Posts

bard

سلام

احتمالا بیشتر افراد از این تاپیک میترسند

البته خودم هم نگران هستم که تاپیک نگیره و فعال نشه

میخواستم بدونم اگر هر کدام از شما توی سرزمین میانه و کلا آردا یعنی هر جای دنیای تالکین بودید

در هر ماجرایی یا اصلا به صورت ازاد چه کاری انجام میدادید و مثلا دوست داشتید کجا برید و به جای کدوم شخصیت باشید یا اصلا جای خودتون باشید

امید وارم منظور به وضوح رسیده باشه

نظر سنجی نیست فقط یک داستان پردازی ساده و کوتاه هستش

حق انتشار مطالبتون هم محفوظه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الدا

من دوست داشتم توی اتاقم یا تو زیرزمینمون اون طرف استخر آخر اون راهرویی که چراغش سوخته و کم تر کسی گذرش به انجا میفته یا بهتر بگم اصلا نمیفته و هیچکی اون جا نمیره یه در مخفی وجود داشت که من هر وقت دلم میخواست میتونستم از اون جا برو تو سرزمین میانه و هر جالی که آراگورن یا گندالف میره مثل سیریش بچسبم بهشون و باهاشون برم و هر وقت خسته شدم برگردم خونه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

این که شد نارنیا

ولی من چون زیاد اهل خونه و این حرف ها نیستم کلا دوست داشتم برم توی سرزمین میانه

بیشتر دوست داشتم عین لوک خوش شانس برای خودم بگردم

سخت ترین کاری هم که دوست داشتم حتما انجامش بدم دفعا از هلمز دیپ بودش چون واقعا کار سختی و نفس گیری بودش

اصلحه هم کمان دوست داشتم چون از واقعا دل و جرئت درگیری رو در رو رو ندارم

دوست داشتم از اول هم همراه یاران حلقه باشم

ولی در مورد همراهی دورف ها در انجا و بازگشت دوباره نه اصلا کار خیلی سختی بودش حوصله اون دورف ها با اخلاق اعصاب خورد کنشون رو ندارم

مسئولیت حلقه رو هم هیچوقت بر عهده نمیگرفتم ولی بیشتر همراهی میکردم

اما دوست داشتم برای خودم بگردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

خیلی کارها و جای خیلی از شخصیتها

دوست داشتم جواهرات زیبا و حلقه های قدرت بسازم و جای فئانور باشم.

دوست داشتم در جنگلهای لورین قدم بزنم و جای گالادریل و کلبورن باشم.

دوست داشتم توی شایر از مزارع زیباش محصول برداشت کنم و جای سام باشم.

دوست داشتم توی میدل ارث دنبال ماجراجویی باشم و تجربه کسب کنم و جای آراگورن باشم.

دوست داشتم توی کشتی وینگیلوت باشم و همه جای دنیا رو بگردم و جای ائارندیل باشم.(که هستم)

دوست داشتم دنبال گنج برم و کوهها رو ببینم و از جنگل میرک وود رد بشم و جای بیلبو باشم.

و و و ................... کلا خیلی چیزارو دوست دارم و دوست دارم جای خیلی از شخصیتها باشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الدا

این که شد نارنیا

خب میخواستی چه جوری برم؛ با اتوبوس!!!؟ :)

ولی در مورد همراهی دورف ها در انجا و بازگشت دوباره نه اصلا کار خیلی سختی بودش حوصله اون دورف ها با اخلاق اعصاب خورد کنشون رو ندارم

آره باهات موافقم اون دورف ها خیلی رو مخن مخصوصا تورین که دیگه قزص اعصابه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Curunir-Poirot

دوست داشتم جای اولمو باشم...

همین...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amirfm

می رفتم دنبال راز تامبامبادیل این شخصیت مرموز سرزمین میانه شاید چیزی از این بیشتر میفهمیدیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

مثل بانو ئئون خیلی شجاع باشم از خودم واطرافیانم دفاع کنم

البته همراهی یاران حلقه رم دوست داشتم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

مسلمه منظور من فقط این نبوده که خودتون رو جای شخصیتی بزارید یا در ماجرای اتفاق افتاده شرکت کنید البته این رو نوشتم ولی بیشتر منظور این بود که ازاد باشید البته خودم هم نتونستم اینطور باشم

مثل این جمله که جالب بود

می رفتم دنبال راز تامبامبادیل این شخصیت مرموز سرزمین میانه شاید چیزی از این بیشتر میفهمیدیم

هدف یه چیز جدیده یه داستان جدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

من فقط دوست دارم خودم باشم ... دوست ندارم جای کسی رو بگیرم . چون اگه جای کسی باشم ، داستان رو عوض میکنم ، و نمیخوام داستان عوض بشه

فقط دوست دارم تو سرزمین میانه باشم ، و هر به هر جایی که بتونم میرم . همه جای سرزمین میانه زیباست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

من فقط دوست دارم خودم باشم ... دوست ندارم جای کسی رو بگیرم . چون اگه جای کسی باشم ، داستان رو عوض میکنم ، و نمیخوام داستان عوض بشه

فقط دوست دارم تو سرزمین میانه باشم ، و هر به هر جایی که بتونم میرم . همه جای سرزمین میانه زیباست

نمیخوای ماجرایی برای خودت بسازی

دنبال چیزی بری ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

من خیلی هاراد رو دوست دارم اگه تو سرزمین میانه بودم حتما برنامه می زاشتم یه سر اونجا برم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

نمیخوای ماجرایی برای خودت بسازی

دنبال چیزی بری ؟

نه ، ترجیح میدم که معمولی بمونم و تو ماجراهای بقیه شرکت کنم ! ولی حتما میخوام در کنار خیلی ها مثل هورین باشم ، مثلا در نیرنایت آرنویدیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

من اگه قرار باشه یه روزی برم سرزمین میانه فقط و فقط آرامش و شادی میخوام.

زیبایی طبیعت...گردش...جشن...پایکوبی...آواز و موسیقی

به دور از هر دغدغه ای...به دور از هر استرسی

صدای ناب طبیعت...صدای شادی دوستان و عزیزانت...صدای رضایت دلت

دوس دارم اگه تام نبودم با تام باشم.فکر کنم تام کسیه که دوس دارم مثلش باشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

من دوستاشتم شخصیتی باشم در سرزمین میانی که همه در مورد اون میدونن ، مثلا اینکه اون همیشه همه جا حضور داره هرجای خوش آب و هوایی یا تاریکی ، جایی که کمک میخوای ظاهر میشه ، هر جایی هم میره برای رسیدگی به کارهاش هستش ، دنبال چیزی میگرده یا داره تحقیقاتی میکنه ، یک فرد عجیب و باحال که گفته میشه در کوه های نزدیک موریا زندگی میکنه ولی زیاد به شایر میاد و میره ، آخه تعطیلات میاد شایر و خوشگذرانی میکنه :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Olόrin

اگه به من باشه دم لنگر گاه خاکستری زندکی میکردم. می نشستم به امید اینکه بتونم خودمو تو یکی از کشتی ها جا بدم و با الف ها برم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

اگه به من باشه دم لنگر گاه خاکستری زندکی میکردم. می نشستم به امید اینکه بتونم خودمو تو یکی از کشتی ها جا بدم و با الف ها برم.

با الف ها بری که چی بشه

من هر وقت به مهاجرت الف ها فکر میکنم اصلا نمیتونم به خودم بفهمونم که یعنی چی الف ها مهاجرت میکردن که چی بشه جاودانه بشن

فقط مواظب باش چون وسط دریا پیدات کنن میندازنت تو اب باید بقیه راه رو شنا کنی

برو برای خودت توی این سرزمین درن دشت بگرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

با الف ها بری که چی بشه

من هر وقت به مهاجرت الف ها فکر میکنم اصلا نمیتونم به خودم بفهمونم که یعنی چی الف ها مهاجرت میکردن که چی بشه جاودانه بشن

فقط مواظب باش چون وسط دریا پیدات کنن میندازنت تو اب باید بقیه راه رو شنا کنی

برو برای خودت توی این سرزمین درن دشت بگرد

جاودانه شدن...ویژگی خیلی بزرگیه که همه نمیتونن بهش دست پیدا کنن

در ضمن بنظرم جایی که اون الف ها در آنسوی دریا میرفتن اگه زیباتر از سرزمین میانه نباشه مطمئنا زشت تر نیست!

در ضمن همین که یک موجود فانی پای در چنین ماجراجویی میذاره تا بتونه ببینه اونور آب ها چیه و چطوریه ارزشش رو داره.فکرشو بکن مگه چند نفر میتونن از همچین موهبتی برخوردار بشن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

جاودانه شدن...ویژگی خیلی بزرگیه که همه نمیتونن بهش دست پیدا کنن

خوب مگه الف ها توی سرزمین میانه به طور معمولی زندگی جاودان نداشتند که مجبور بشن برن به والینور تا زندگی ابدی داشته باشن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Olόrin

با الف ها بری که چی بشه

به نظرم یکی از نقطه عطف های آردا همینه که الف ها سرزمین میانه را ترک می کنن و به غرب دریا ها میرن.

میرن که سرزمین میانه را برای انسان ها بذارن.

دقیقا یکی از تفاوت های بزرگ الف ها و انسان ها

این جاودانگی حوصله آنها را سر برد

ویرایش شده در توسط Olόrin

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

خوب مگه الف ها توی سرزمین میانه به طور معمولی زندگی جاودان نداشتند که مجبور بشن برن به والینور تا زندگی ابدی داشته باشن؟

درسته که الف ها توی سرزمین میانه هم جاودانه بودن ولی همونطور که میدونید سرزمین میانه همچین جای امنی هم نبود و موارد زیادی جاودانه بودنشون رو تهدید میکرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

جاودانگیشون که تهدید نمیشد اما رو به زوال میرفتن و فرسوده میشدن. به قول ماندوس: «در برابر نژاد جوانتری که پس از این خواهد آمد همچون سایه های افسوس خواهند بود.»

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

مهدی جان جنگ تهدیدی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جنگ که دیگه نگاه نمیکنه ببینه این جاودانه ست یا فانی...جوونه یا پیر...همه چیزی که روبه روشه رو نابود میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من منظورم آخر دوران سوم بود. قبل که آره جنگ بود. :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

البته تو آمان هم آنچنان مصون از خطر نیستند .خویشاوند کشی فکر کنم به تنهایی اندازه سه تا نبرد اول بلریاند تلفات داشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...