رفتن به مطلب

Recommended Posts

ائارندیل Eärendil

به مهدی :

خیلی ممنونم واقعا جوابهای جامعی دادی .در مورد سایت میرک وود من خودم هم تو اون سایت عضو بودم ولی مطالبش کم بود طوری که آدمو سیر نمیکرد.

در ضمن میخواستم در مورد خاطرات دورانی که خودت تازه وارد آردا شدین هم بعدا چند تا مطلب بذارین.امروز که دیگه خیلی پست دادین و ذهن آدم خسته میشه.

یه سئوال دیگه پس اون همه کاربر و پست و تاپپیک که تاریخ ایجادشون دیماه 87 هست از سال 83 تا 85 موندن و همشون به صورت یکجا به سایته جدید منتقل شدن؟

و اینکه سایتهایی مثل میرک وود که تو اون دوره بین 85 تا 87 ایجاد شدن ارتباط سازمانی با آردا داشتن؟یعنی ماله آردا بودن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آره اونها پستهای قدیمی هستن. البته بازگشایی سایت جدید در دی ماه نبود. موقعی که سایت دوباره راه اندازی شد تمام پستهای قبلی به صورت نقل قول در یک پست قرار گرفته بود. بعذ از یه مدت که اله سار وقت کافی پیدا کرد اونا رو دونه دونه در پستهای مجزا و به اسم همون شخص به شکلی که الان میبینیم ارسال کرد(اینکار در دیماه انجام شد). فکر کنم یکی دو روز سایت به این دلیل بسته شد.

نه میرک وود مال آردا نبود و فکر نمیکنم ارتباط خاصی با هم داشتن. حتی نمیدونم میرک وود بعد از بسته شدن آردا تاسیس شد یا قبلش هم بود. ولی همین حدودهای 84 و 85 باید تاسیس شده باشه. احتمالا ت.ت اطلاعات دقیقتر داشته باشه چون اونجا فعالیت میکرد.

خاطرات؟ باشه میگردم ببینم چیز بدرد بخوری پیدا میکنم یا نه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

معلومه که اله سار تو دسته بندی و مرتب کردن پستها و تاپیکهای قدیمی در دیماه 87 خیلی زحمت کشیده ،ولی میخواستم بدونم تاریخ دقیق اون پستها و اعضایی که تاریخ عضویتشون دی 87 هست رو میشه فهمید؟

یعنی چیزی مثله بک آپ سایته قدیمی الان وجود داره که بشه اونو دید؟

از بقیه اعضا هم استدعا دارم :D :D تو این بحث شرکت کنن و هرچی اطلاعات و خاطره دارن بذارن.

نمیشه که همه سئوالارو آقا مهدی جواب بده چون امروز واقعا خسته شدن :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Curunir-Poirot

به ائارندیل:من خودم اینجا جدیدم و چیز زیادی برای گفتن ندارم،این سوالهای شما هم خیلیاشون رو من تو همین تاپیک جوابشونو گرفتم.

ویرایش شده در توسط Curunir-Poirot

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

به ائارندیل:من خودم اینجا جدیدم و چیز زیادی برای گفتن ندارم،این سوالهای شما هم خیلیاشون رو من تو همین تاپیک جوابشونو گرفتم.

اتفاقا این بحثها برای ما تازه واردین جذاب و شیرینه دیگه.اونا که خودشون اون موقع کیفشون رو کردن ،حالا ما که تو حسرت اون روزهاییم باید تاریخ اونارو مطالعه کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من پست قبلیم رو یه تصحیح بکنم. بازگشایی مجدد سایت و فروم در تاریخ 7 دی 1387 انجام شد و تفکیک پستها یکسال بعد در تاریخ 8 دی 1388. در اون روز فروم بسته و تاریخ یکسال عقب کشیده شد تا پستهایی که توی این یکسال زده شده بودن قدیمی تر از پستهای قدیمی که تفکیک میشدن نباشن. خبر مربوط به این دو واقعه رو از زبان اله سار میتونید در اینجا بخونید:

https://arda.ir/there-and-back-again/

https://arda.ir/forum-reloaded/

برای آشنایی با مطالب قدیمی هم میتونید اخبار قدیمی رو بخونید.

متاسفانه تاریخ دقیق اون پستها و زمان عضویت اعضای قدیم رو نمیشد بازیابی کرد و اون اطلاعات از بین رفته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

به نظرم حسرت انگیز ترین بخش کل تاریخ آردا واسه ما تازه واردا اون همایشه هستش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

خبر مربوط به این دو واقعه رو از زبان اله سار میتونید در اینجا بخونید:

https://arda.ir/th...and-back-again/

https://arda.ir/forum-reloaded/

برای آشنایی با مطالب قدیمی هم میتونید اخبار قدیمی رو بخونید.

متاسفانه تاریخ دقیق اون پستها و زمان عضویت اعضای قدیم رو نمیشد بازیابی کرد و اون اطلاعات از بین رفته

این دو تا مقاله رو من ندیده بودم واقعا عالیه مخصوصا مقاله اول که یه بخش عمده ای از جوابهای این تاپیک رو میشه از اونجا پیدا کرد.

من در مورد همایش هم هیچ نمیدونم لطفا بیشتر توضیح بدین.یعنی اعضای سایت همشون یه جا جمع شده بودن؟ :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

در مورد همایش من نمیتونم حرفی بزنم چون خودم هم نبودم. اما اکثر اعضای سایت توی اون همایش شرکت داشتن

فعلا این دوتا خبر و فیلم رو از اون همایش داشته باشید تا تولکاس بیاد و بقیه شو بگه:

https://arda.ir/reza-alizade-lecture-in-9-march-2006-translation/

https://arda.ir/reza-alizade-lecture-in-9-march-2006-of-the-coming-of-the-elves/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

تولکاس عزیز میخوای مثله عروسیهای طرف ما از دستت بگیریم و بکشیم وسط میدون بابا بیا دیگه همه مارو منتظر گذاشتی.آقا مهدی هم چندین بار گفتن که تولکاس جواب بده.ما که منتظریم تولکاسه کبیر.

از اصلان (رفیق گل ما)هم خواهش میکنیم که بیاد به این تاپیک چون ایشون یک دست بزرگی تو تاریخ نویسی دارن .خوشحال میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

این همایشی که میگین به صورت یه جمع دوستانه ی چند نفره بوده(حالت میزگردی) یا نه به صورت رسمی توی تالاری جایی؟

تعداد چند نفر بوده؟

با تشکر از ائرندیل بابت این تاپیک خوب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

سلام ما به دوستان قدیمی آردا {...}

خب هابیت هم دوست داره یکمی در مورد شخصیت ها صحبت بشه. در اون موقع نقش آفرین های اصلی آردا چند نفر بودن. و همینطور توضیح مختصری از شخصیت ها.

چجوری هم دیگه رو پیدا کردین یا بهتر بگم دنیای تالکین شما رو بهم رسوند. قبل از تشکیل گروه ها همگی با این دنیا آشنا بودید. اوایل شروع فعالیت هاتون به چیا فکر میکردید.

و خیلی سوال های دیگه که نمیدونم باید پرسیده بشه یا اصلا قابل پرسش هست!

ممنون از پاسخ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

با تشکر از همه که اینقدر خوب تاپیک منو تحویل گرفتین.

راستش فکر میکردم سئوالام بتونه نظر بقیه رو جلب کنه ولی نه تا این حد .خیلی خیلی ممنونم از همتون.از مهدی،تولکاس،curunir-poirot،agarwaen،legoolas ,bagins ,... واونایی که بازدید کردن.

این تاپیک هنوز سر دراز دارد و دوست دارم همه توش شرکت کنند...

راستش سئوالهای bagins خیلی خوب بودن و تقریبا همون سئوالهایی هستن که تو ذهن من هم بود و در ابتدای تاپیک بهش اشاره کردم:

سلام ما به دوستان قدیمی آردا {...} خب هابیت هم دوست داره یکمی در مورد شخصیت ها صحبت بشه. در اون موقع نقش آفرین های اصلی آردا چند نفر بودن؟ و همینطور توضیح مختصری از شخصیت ها؟ چجوری هم دیگه رو پیدا کردین؟ یا بهتر بگم دنیای تالکین شما رو بهم رسوند. قبل از تشکیل گروه ها همگی با این دنیا آشنا بودید؟ اوایل شروع فعالیت هاتون به چیا فکر میکردید؟و خیلی سوال های دیگه که نمیدونم باید پرسیده بشه یا اصلا قابل پرسش هست! ممنون از پاسخ
ویرایش شده در توسط ائرندیل Earendil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

کار اول با وبلاگهای بانو آرون و رینگیتور شروع شد

سوال اول :

بانو آرون مرد بود یا زن !! :دی

چون این بانو رو اولش می گید آدم خیال می کنه ایشون واقعا بانو بودند آیا این طور هست ؟؟

( قضیه داش آرون خودمون که در بدو ورودمون تو فروم نمی دانستیم ایشون داش هستند نا آبجی :دی )

سوال دوم :

رینگیتور کی بود ؟؟

تو فروم اسم کاربریش چی بود ؟؟

من فکر کنم وبلاگ بانو آرون رو دیده باشم اما ایشون رو نه !!

سوال سوم :

فکر کنم به غیر از مهدی - تولکاس و اله سار یکی دیگه هم عضو تیم مدیریت باشه و ایشون همون جناب کامبیز هستند درسته ؟؟

ایشون به غیر از بازگشایی فروم دیگه فعالیت نکردند !!

راستی Eleesar کیه ؟؟

می گم تولکاس جان از جناب اله سار خبری نداری !!

فروم قبلی حداقل اخر وقت ها یا بعد از ظهر ها سر می زد و یا جواب pm ها رو می داد اما تو این فروم جدید دیگه سر نمی زنه !!

راستی تولکاس تو چه جوری با فروم آردا آشنا شدی ؟؟

مهدی فکر کنم تو کلوپ آشنا شده بود درسته ؟؟

بعدش این قدر فعالیت با ارزش داشت که مدیر شد :دی ( در گوشی به مهدی چند می گیری تا من جانشینت باشم :دی )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

اله سار برای اینکه دامین از دست بچه ها خارج نشه،اون رو خرید و خب یه سری مواردی این وسط بود که بگذریم:دی

آیا اله سار از این زمان وارد سایت شدن یعنی 85 ؟و یا از همون 82 همراه آرون بود؟

رینگ الان کجاست آیا به فروم سر میزنه؟

آخرین اخبار از آرون که ژاپنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

من این اطلاعاتو از وبلاگهای رینگتور تو یه تاپیک قدیمی پیدا کردم.که این مطلب زیر رو آرون نوشته:

ارش جان لینک درسته احتمالا مشکل از خودته. راستی یادت نره به آرشیو رینگیتور هم سر بزنی و از اوایل شروع به خوندن کنی. البته قسمت عمده مطالب قدیمیشو در یه وبلاگ دیگه دوباره جمع کرده که لینک دومه :

http://b4uno20.persianblog.ir/

http://tolkien.persianblog.ir

ویرایش شده در توسط ائارندیل Eärendil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mou

قبلا یه سایتی بود به نام یونیک رینگ(حلقه یگانه) این سایت ارتباطی به آردا داره؟ سایت والیمار هم مدتی به صورت فعال وپویا کار می کرد و حتی چندین شماره مجله والیماریون رو هم منتشر کرد سر این سایت دقیقا چی اومد شما اطلاعی از گرداننده های این سایت ها دارید آیا کسی از این افراد در آردا فعالیت میکنه؟

ویرایش شده در توسط Mou

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

من این اطلاعاتو از وبلاگهای رینگتور تو یه تاپیک قدیمی پیدا کردم.که این مطلب زیر رو آرون نوشته:

ارش جان لینک درسته احتمالا مشکل از خودته. راستی یادت نره به آرشیو رینگیتور هم سر بزنی و از اوایل شروع به خوندن کنی. البته قسمت عمده مطالب قدیمیشو در یه وبلاگ دیگه دوباره جمع کرده که لینک دومه :

http://b4uno20.persianblog.com/

http://tolkien.persianblog.com

لینک ها .ir هستند نه .com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

اووه

یعنی شماها"حضورا" همدیگه روملاقات کردین؟ :)

ائرندیل تاپیک بسیارمفیدی زدی :) .

مهدی وتولکاس که مدیرای سایتین لطفا توضیحات بیشتری درباره سایت بدید

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

انتظار ندارید که من به همه این سوالات جواب بدم که! :دی

به لگولاس:

توی تالار بود. توی اون فیلمها یه بخشهایی معلومه

سوالات بگینز در حیطه اطلاعات من نیست. نقش آفرینان رو که میتونید از تاپیکهای قدیمی متوجه بشید: آرون، اله سار، رینگیتور، هالباراد، ققنوس آبی، بورومیر، سائرون کبیر، فارامیر، مالبت پیر، تولکاس و ...

به اصلان:

خب معلومه ،بانو آرون خانم بوده دیگه! رینگیتور هم رینگیتور بوده اگه بعدا اسمش رو عوض کرده خبر ندارم. اسامی رو هم اگه زرنگ باشی از تو همون دوتا خبری که دادم میتونی پیدا کنی! :دی

کامبیز عزیز هم تو تغییرات به اله سار کمک میکردن و تو فروم فعالیتی ندارن.

اله سار هم به دلیل مشغولیتی که داره نمیتونه به سایت سر بزنه.

به ائرندیل:

اله سار از همون اول تو سایت بود

اخبار رینگیتور و آرون رو من ندارم. شاید تولکاس باهاشون در تماس باشه

به Mou:

ت.ت یه مدت ناظر انجمن والیمار بود. آبجی لگی هم اونجا فعالیت میکرد. فکر کنم تار-ایسیلمو هم اونجا بود

به گیلدور:

بله حضوری بود

سوال بپرس تا جواب بدم، البته در حد معقول بپرس که بتونم جواب بدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

دوباره نمیتونین از این همایشها راه بندازین؟تورو خدا!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

خب کجاهمدیگرو ملاقات کردین؟ چندنفربودید؟

رضاعلیزاده روهم ملاقات کردید؟

رضایی راست میگه بازم ازاین همایشا راه بندازید :)

اگه بخواین ازاین همایش بذارین کجا میذارین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...