رفتن به مطلب
مورون

نشانه های آردایی زندگی شما

Recommended Posts

راداگاست قهوه ای

خب من همین طوری به رم بیرون که اصلا کسی نمیفهمه!

ولی اگر زنگ مبایلم بخوره صد در صد میفهمه!

و هر کس بیاد توی اتاقم جیک ثانیه میفهمه چون پوستر هایی که رو دیوار زدم نقشه ی سرزمین میانهوغیره...ولی توی کامپیوترم که اصلا نگو یه 500 تایی عکس دارم (مال تالکین نه چیز دیگه فکر بد نکنین)شجره نامه افراد اردا و...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

بحث خوبیه خوشم اومد :دی

خوب اگه یکی منو ببینه متوجه نمیشه ولی...

رو کامپیوترم گیمی به جز ارباب حلقه ها ندارم

رمانی جز داستانای تاکین نمی خونم (هنوز تمومشون نکردم !!)

تنها آهنگایی که تو لپتاب و گوشیم دارم آهنگای آرداییه

تنها فیلمی که به همه پیشنهاد میکنم ببینن ارباب و هابیت ه

اگه یکی باهام حرف بزنه و وارد باشه! از جملاتم میفهمه!!!

اگه بیکار باشم دم دستم خودکارو کاغذ باشه نقشه سرزمین میانه رو میکشم!!!(تا حالا فککنم یه 7 8 تایی نقشه ی کامل از آردا در آوردم :Ring:

اگه بیکار باشم و یه ماشین که روشو تمیز نکردن ببینم در حالی که دوستام روش قلب و اینجور چیزا میکشن من نوشته های دور حلقه ی سائرون رو با همون خط مینیویسم!!!!

اگه بخام به دوستم چیزی بگم که نفهمن به زبون مردور میگم! :|

و.......

اگه چیز جدیدی یادم بیفته میگم :|

یه چیز جدید :دی

اگه بخام به یکی فحش بدم (که نمیدم) به جاش از کلمات نسبتا بد موردوری استفاده میکنم!!

عالی بود

یه سوال شما چه جوری میگید که از جملات میفهمند؟

و یکی دیگه؛ شما در چه حد به بلک اسپیچ تسلط دارید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Morgoth - Melkor

بنده از رمان تالکین پایداری و استقامت در راه رسیدن به هدف رو یاد گرفتم - مخصوصا نکته سنجی رو- بعد از آشنایی با زبان های تالکین به زبان شناسی بسیار علاقمند شدم و در حال کار بر روی زبان های

مختلف سرزمین میانه هستم

3 پوستر از سرزمین میانه به دیوار اتاق زدم که در هر کدوم در حال تکمیل یافته ها و جزئیات هستم به 3 زبان مختلف

یک زمانی کاور بنده در فیس بوک نوشته دور حلقه بود

ویرایش شده در توسط Morgoth - Melkor

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

عالی بود

یه سوال شما چه جوری میگید که از جملات میفهمند؟

و یکی دیگه؛ شما در چه حد به بلک اسپیچ تسلط دارید؟

چجوری بگم مثلا از شعر ها و یا سخنان بزرگ استفاده میکنم

مثلا یادمه دیروز با یکی قرار داشتم دقیقا سر ساعت رسیده بودم اون به فارسی جمله ی معروف گاندلف رو گفت

"A wizard is never late . he arrive Precisely when he means to"

برا بلک اسپیچ هم بگم که کاملاَ وارد نیستم ولی یه کمی میفهمم :| تا حدی که بتونم سر به سر یکی بزارم :| :| :| :Ring:

و منظور از کلمات بد مثلا کلماتی چون کثیف و احمق و ...

اگه علاقه دارین تو گوگل بزن میاره :D:D:D:D:D

ویرایش شده در توسط NobleLord

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

از نظر ریخت و قیافم که عمرا ، من بیشتر شبیه یه پرنده ام که زیر بارون خیس شده !

ولی خب فکرام و سلایقم اینا شبیهه دیگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
میثراندیر

من هم همین طور

فکر می کنم دیالوگ هایی که یکی یکی شو تالیکن وقت گذاشته و زحمت کشیده روشون من همین جوری توی دیالوگ های روزانه ام می گم (شاید بی انصافی باشه ولی دوست دارم خو :دی)

چون معمولا کتاب های تالکین توی دستمه همه ازم می پرسن اینا چیه و بعد از کلی توضیح تقریبا جواب یکسانی از همه می شنوم :" خب که چی ؟؟"

ولی با این حال هر چی به دیگران توضیح می دم خودم تشنه تر می شم

دوست دارم (درآینده) وقتی بچه هام بهم میگن که برامون قصه بگو، از این قصه ها براشون بگم (البته مدل زیر 10 سال که یه کم خشونتش کم شده باشه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

یادم رفته بگم!

همیشه کتاب سیلماریلیون همراهمه! :دی ...

توی کیف مدرسه ... روی میز کامپیوتر ... کنار تخت خوابم!

و...

تنها گیمی که رو سیستمم نصبه نبرد برای رزمین میانس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

نشانه های خیلی بارزی توی زندگیم نیست. تو اتاق هم پوستر نزدم چون اتاق رو با خواهرم شریکم و اون بهم این اجازه رو نمیده :-* لج بازی میکنه وگرنه به اصرار خودش دو روز پست سر هم لوتر و هابیت رو دیدیم. برهوت اسماگ رو هم خودم براش ترجمه کردم (خواهرم 10 سالشه).

اگه کنارم بشینی بیشتر حرفام مربوط به آرداست.

اگه بخوام یه دنیا از تموم دنیاهایی که نویسنده ها ساختن انتخاب کنم حتما آردا رو انتخاب میکنم.

توی کامپیوتر فقط آهنگ های متن فیلم رو جمع میکنم و فقط اونا رو گوش میدم که اکثریت متعلق به هاوارد شور هست.

گوشی هم ایضا. پره از آهنگ های ارباب حلقه ها.

برای عکس پروفایلم و Home در LINE از نقاشی های سیلماریلیون استفاده میکنم.

به یاد ارباب حلقه ها همیشه یه انگشتر طلا یا نقره به انگشت حلقه ی دست راستمه.

حرف زدنم که کلا تالکینیه.

با مادرم در حال مذاکره ام برای سفارش دادن گردنبند آراگورن. @};-

History مرورگر گوشی و کامپیوتر 90 درصدش حول آردا میگرده.

دوست هام رو هم تالکینی کردم. @};-

دو مرتبه لوتر و هابیت رو سفارش دادم، چندبار هم خریدم، همه رو هم (+کتاب ها) از اینترنت دانلود کردم خلاصه همه ی فایل هام پره از آثار تالکین.

البته کسی تو فایل های من سرک نمیکشه وگرنه با این وضعیت الان فرستاده بودنم دیوونه خونه...

ویرایش شده در توسط Elentári

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTOR

من آردا ونوشته های تالکین رو به صورت قلبی دوست دارم و اون رو در اذهان عمومی بروز نمی دم ولی با این حال :

داستان های تالکین رو دارم جمع آوری می کنم

رمز های من معمولا آردایی اند

چندین بازی ها کامپیوتری مربوط به فرمانده حلقه ها رو بازی و تموم کردم مثل war in the north

تو فکر ساخت چند فن فیکیشن هم هستم که اگه وقت کنم بنویسم.

با دوستانم درباره ی تالکین خیلی حرف می زنم که جالب اینجاست دوستانی که خیلی فیلم های لوتر و هابیت را دوست دارند وآنها را دنبال می کنند اسم پیتر جکسون را به زور بلد اند چه برسه به خالق واقعی آن.

سرزمین های آردا را طراحی می کنم وهمچنین شخصیت های آن را.

کلا من خیلی در این باره برای خودم فعالیت دارم ولی هیچ وقت این خلاء سیری نا پذیر من در باره ی تالکین دست از سرم بر نمی داره و می دونم همتون مشکل منو دارید و اگر نه تو این سایت عضو نمی شدید که !!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
undomiel

خود من توی صحبت کردنم خیلی از متن های کتب استفاده می کنم

اگه کسی با کتاب ها آشنا باشه مطمئنا متوجه میشه که من یکی از طرفداران تالکین هستم

عجب پس خوشحالم یکی هم هست که اینقدر آردایی باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahan

من باید هر وقت که فیلم هابیت یا ارباب حلقه ها رو میبینم باید حتما باهاش بازی کنم.‏‎:|‎

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
king.nezgul

نمونش مدیر مدرسه ما (راست میگما) انقدر شبیع دورف هاست که من و دوستم که از اردا اشنایی داره تعجب می کنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

والپیپر گوشیم عکس تالکینه.

جا کلیدیم آرم لوتر داره.

هر روز باید یکی دو قطعه از هاوارد شور گوش کنم.

گاهی هم جملاتی برگرفته از جملات گندالف در میکنم:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

از اون لحظه های اولی که توی یه بعد از ظهر گرم، مشغول دیدن بازگشت شاه بودم، رسیدم به قسمتهای پایانی فیلم که گولوم پرید روی فرودو و انگشتش رو با دندون از جا کند. ازون به بعد دیگه انگشت سبابه ی فرودو، به جای سه تا بند، یه بند داشت!

این اتفاق و اون درد و مشقت به حدی روی من تاثیر گذاشت که ناخود آگاه منم انگشت سبابه ی دست چپم رو خم کردم!

الـان که حدود 10 سال ازون روز میگذره ولی من همچنان {غیر از مواقعی که با دست چپم کاری میکنم} ، همیشه انگشتم خم هست حتا توی خواب. این نشانه در من نهادینه شده...:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
legolas2013

من کشته مرده دنیای تالکینم مثلا هر روز تیکه هایی از فیلم لوتر وهابیت رو باید نگاه کنم پدر مادرم میگن تو چند بار این فیلمو نگاه میکنی معمولا تو خیابان و خونه دانشگاه در حال زمزمه نوشته های روی حلقه به زبان موردوری هستم بادوستام به زبان الفی سلام احوالپرسی میکنم سر کلاس دانشگاه به جای گوش دادن به درس معمولا کتابای تالکین رو میخونم عکس و پستر اردایی تو اتاقم زدم هرچی بازی اردایی هست بازی کردم ........

خوب از کمپانی خارجی سفارش بده

خیلی هم ارزون تر میشه فقط یه پی پال می خواد

میشه چندتا سایت نام ببری بعدش اگه بخوام انگشتر اراگون رو سفارش بدم باید چی بنویسم تو قسمت سرچ که بیاره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تولکاس آستالدو

میشه چندتا سایت نام ببری بعدش اگه بخوام انگشتر اراگون رو سفارش بدم باید چی بنویسم تو قسمت سرچ که بیاره

نام اون انگشتر حلقه باراهیر هستش که البته لزوما نباید از سایتای خارجی تهیه اش کرد سایت fantasima.ir اون حلقه رو داره که قیمتش هم مناسبه ولی فکر نمیکنم کیفیت چندان خوبی داشته باشه.به نظرم اگه عکسشو ببری به یکی از نقره فروشی ها و سفارش بدی واست بسازن بهتره ولی خب خرجش یه مقدار میره بالا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

استاتوس واتس آپم آشنازگ دورباتولوگه...

با عکسهای متغیر از حلقه و تورین و نزگول و...

بعضی وقتاهم تو اینستا پست میذارم در این مورد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
sali

درود. نشانه ی آردایی من: یه پیپ دارم مثل پیپ فردو که وقتی‌ خونه هستم همش تو دستمه در حال کشیدن. گیرم نیومد. آخر سفارش دادم تا واسم درست کردن.

ویرایش شده در توسط الوه
تبدیل به فارسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لیدی گالادریل

من در زمینه تصویری بله. تصویر زمینه موبایل من تصویری از بانو آرون و سلبرین هست. اسکرین سیور لپ تاپ هم پوسترهای فیلم هابیت هست. یه بار هم برای یکی از درسهام، پروژه م بصورت پاور پوینت بود که اسمم رو به زبان الفی نوشتم. هر روز که یا فیلم رو می بینم یا موزیک رو گوش میدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
JANABOVSKI

شباهت عجیب اساتید محترم مدرسه ما چه از نظر اخلاقی و چه از نظر چهره زندگی مرا با آردا پیوند زده است.

علاقه خانواده به کتاب ها بخاطر نثر شیوای آن و همین طور جهانی جدید و کامل مرا بدین سو سوق می دهد.

یکی دیگر از علاقه ها بخاطر علمی بودن کار استاد هست، چندی پیش مقاله ای در مورد صحت کار علمی ایشان خواندم، جالب است بدانید تکامل را ایشان بدذستی در داستان بیان کرده اند همین طور منطقی بودن کار از نظر بقیه علوم!

یکی از اساتید برجسته دانشگاه آکسفورد دکتر مارکوس دو ساتوی (دکترای ریاضی دارند) در کلاس خویش برای فهم روابط ماتریس ها از خود آردا و ماجراهای مربوط به آن استفاده کردند!

همین طور علاقه شدید من به چپق کشیدن گندالف مرا بیش تر شیفه آردا کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...