رفتن به مطلب

Recommended Posts

Eruyeganeh
در در 6/26/2017 at 3:48 AM، lord of gondolin گفته است :

ببخشید من به تازگی این مجموعه رو از نشر ویدا خریدم .

میخواستم بدونم آیا سانسور های کتاب در روند داستان تغیری ایجاد کرده یا نه ؟

اگه کرده برم ترجمه ی اینترنتیش رو بخونم.

زیاد تغییر ایجاد نکرده شاید بخش هایی رو که مناسب نیس سانسور کرده در نسخه های چاپی روند داستان به هیچ وجه با سانسور نغییر نکرده و منظور رو رسونده

اما نسخه پی دی اف کامل تره و سانسور ها ... رو نمایش دادن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Chista

سلام من باید ترجمه کتاب چهارمشو از کجا دانلود کنم؟

کل گوگل و زیر و رو کردم چیزی نبود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of gondolin
در 2 ساعت قبل، Chista گفته است :

سلام من باید ترجمه کتاب چهارمشو از کجا دانلود کنم؟

کل گوگل و زیر و رو کردم چیزی نبود

برو تو سایت وینترفیل راهنمائیت میکنن . 

بیشتر ترجمه ها بلسه اوناس .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Matin032

سلام دوستان

ترجمه پنج جلد منتشرشده از نغمه یخ و آتش توی فیدیبو از انتشارات ویدا موجوده ولی در یک کلام فاجعه اند!

یکی تو همون فیدیبو پیشنهاد داده بود که بازی تاج و تخت و نزاع شاهان رو با ترجمه سحر مشیری،یورش شمشیرها و ضیافتی برای کلاغ ها رو با ترجمه گروه وینترفل و رقص با اژدهایان رو هم با ترجمه نشر آذرباد بخونین

اگه کسی لینک دانلود موارد بالا رو داره ممنون میشم اینجا قرار بده

ویرایش شده در توسط Matin032

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ورونوه
در 7 ساعت قبل، Matin032 گفته است :

یکی تو همون فیدیبو پیشنهاد داده بود که بازی تاج و تخت و نزاع شاهان رو با ترجمه سحر مشیری،یورش شمشیرها و ضیافتی برای کلاغ ها رو با ترجمه گروه وینترفل و رقص با اژدهایان رو هم با ترجمه نشر آذرباد بخونین

سه کتاب اول رو می تونین از وینترفل دانلود کنین. همون باکس بالا سمت راست.(خیلی جاهای دیگه هم برای دانلود گذاشتن.)

ترجمه ی کتاب چهارم(ضیافتی برای کلاغ ها) رو وینترفل برای فروش گذاشته. ولی اگه قصد خریدش رو داشتین حتما کامنت بذارین و چک کنین که کسی پاسخگو باشه. چون خیلی وقته ندیدم مدیر سایت یا سرپرست تیم ترجمه به نظرات جواب بدن.

آذرباد هم بعید می دونم که اصلا ایبوک منتشر کرده باشه. به شکل کتاب باید خریداری کنین.

ویرایش شده در توسط ورونوه
حذف نقطه ی اضافه ی حتما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of gondolin

معذرت میخوام کسی میدونه کتاب جهان یخ و آتش • به صورت پی دی اف هست یا نه ؟ چون تازگیها نشر ویدا منتشرش کرده اما برای منی که میخوام یه نوک بهش بزنم یه ذره گرونه ، حالا اگه اطلاع داره لطفا خبر بده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...