رفتن به مطلب

Recommended Posts

Mo.Mirnoruzy

خوب من گرفتمش و یه 2، 3 ساعتی بازی کردم.

خوب همون طور که میدونین 3 تا شخصیت داره. یه جادوگر الف. یه جنگجوی دونه داین و یه دورف که شما می تونین هر کودوم رو که عشقتون کشید بردارید که من انسان رو برداشتم. داستان از بری شروع میشه تو میهمان خانه (اسمشو یادم رفت. بزار فک کنم ............... اه :ymsmug: یادم نمیاد. همون که فرودو و دوستان میرن اونجا) چند روز قبل از رسیدن فرودو . اونجا با آراگورن(قیافش یه نمه فرق کرده) ملاقات میکنین. بعد میفرستتون فورنوست. بعد یه چیز هایی در مورد Agandaûr میفهمین. بعد میرین به فرونوست بکشینش که من هنوز اونجام. تو اون جا دو تا پسر الروند رو می بینین و با کمک همدیگه به قلعه اصلی میرسین. این وسط هم با یه عقاب (BELERAM) رفیق میشین و بعد این که نجاتش میدین بهتون چند تا پرشو میده تا در مواقع ضروری ازش کمک بخواین(کپی از سیمرغ خودمون).

خب حالا بی خیال داستان. بازیش رول پلینگه. یعنی می تونین تو شهر های مختلف چرخ بزنین، صلاح و زره بخرین، چیزیایی رو که از این ور اون ور پیدا کردین بفروشین و آپگرید های مختلف. در مورد شهر های مختلف وقتی من نقشه رو دیدم میشه گفت جای خاصی نمونده که تو نقشه نباشه. از میناس تریس بگیرین تا ناف موردور، دریای رون، اره بور، میرک وود و لورین و ریوندل و شایر و آیزنگارد و غیره. البته هنوز برام باز نشدن. یحتمل اگه جلو تر برم اونام باز میشن. ولی نمی دونم چرا تو سایت خود بازی تو بخش لوکیشن فقط اینا رو گزاشته. :-o\

Barrow Downs

Bree

Nordinbad

Fornost

Mount Gundabad

Rivendell

Ettenmoors

Mirkwood

در مورد جنگش براتون بگم کلا با کانکوئست فرق داره. پس مقایسه نکنین. شما می تونین هم تیر اندازی کنین و هم تن به تن با دشمن بجنگین. ولی خوب تعداد تیر ها محدوده. البته با کشتن بعضی گابلین ها چند تا تیر بهتون میده. در اوایل تیرش تغریبا به درد نخوره. 5 ، 6 تا حروم یه گابلین! ولی خوب کمان بهتر می خرین، آپگرید داره خیلی خوبه ها! با آپگرید می تونین قدرت های جدید بگیرین. مثلا شمشیر رو بکوبین تو کله یارو یا تیر شارژی بزنین. دو تا ضربه اصلی داره. که یکیش برای تموم کردن کار طرفه. البته ضربه های دیگه ای هم یاد میگیرین. البته ممکنه که قضیه برای دوستان الف و دورف فرق کنه. اونا وضعیتشون فرق می کنه. بعد این که جون یکی تموم بشه باید بخزه پیش رفیقش تا اون بهش جون بده. با ذکر این نکته که موقع جون دادن نباید ضربه بخوره. تنها بدیش سخت شدن زدن ترول هاست که علنا آدمو ...

اهان تو سایتش نوشته بود یکی از رفقاتون راداگاسته.

حالا چند تا عکس.

elladan-elrohir02.jpg

radagast02.jpg

beleram02.jpg

agandaur_sm.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خوشمان آمد. تو ایران اومده؟ حس دانلود نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

من واس X Box شو از فلکه گوهردشت گرفتم. در مورد Pc نمی دونم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

خب امروز که دوباره نشستم پاش فهمیدم چرا تعداد مکان ها در نقشه بازی از مکان های ذکرشده در سایت رسمی بازی بیشتره. من امروز لورین و اوسکیلیاس رو باز کردم. جفتشون چلنج اند. داستان رو هم تا یه جایی جلو رفتم دیگه نمی گم خودتون دنبال کنید :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
خب امروز که دوباره نشستم پاش فهمیدم چرا تعداد مکان ها در نقشه بازی از مکان های ذکرشده در سایت رسمی بازی بیشتره. من امروز لورین و اوسکیلیاس رو باز کردم. جفتشون چلنج اند. داستان رو هم تا یه جایی جلو رفتم دیگه نمی گم خودتون دنبال کنید :ymsmug:

یعنی چی چلنج هستن؟ تو بازی میشه رفت اونجا؟ تو چه مدی؟ کلا بازی چندتا مد داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

یه منظقه کوچیک هست که چند تا موج از ارکا می ریزن سرت که هر موج از موج قبل سختر میشه. هر وقت هم دلت خواست میای بیرون. رفتن به اون جا مثل رفتن به شهرهای دیگه هست.

مد چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

باز هم متوجه تفاوت بین میناس تریت و ریوندل نشدم. چرا بعضی لوکیشنها رو تو سایت نوشته اما بعضی ها رو ننوشته؟ اون شهرها جلوتر باز میشن یا نه؟

منظورم از مد هم Campain و Story mode و Free Play و همین چلنج بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

فکر کنم میناس تریت هم چنلج باشه. شایدم نه. مطمئن نیستم. هر وقت بازش کردم اطلاع میدم. در مورد باز شدنش هم باید بگم حتما باز می شه. وگرنه تو نقشه نمی بود.

یه چیز دیگه من یه نقشه پیدا کردم که وقتی اونو استفاده کردم یه جا تو نقشه بازی اضافه شد. احتمالا جاهای دیگه ای هستن که می شه پیدا کرد. هنوز نمی دونم چی هستن.

بعضی از لوکیشن هاش حالت شهر مانند دارن مثل بری یا ریوندل که توشون با افراد مختلف صحبت می کنین و خرید و فروش و غیره که توش هیچ جنگی نیست. این یه مود

اما بعضی لوکیشن هاش برای ماموریتن و شما توش با دشمناتون می جنگین مثلا فورنوست که داستان شما رو به اون سمت هدایت می کنه و می شه یه چپتر. این یه مود دیگه

هر از گاهی تو این لوکیشن های ماموریتی به یه منظقه نورانی میرسین که می تونین به نزدیک ترین شهر تله پورت داشته باشین تا مثلا سلاحاتون رو تعمیر کنین. این وسط هم آزادین تا هر جا دلتون خواست برید هر وقت خواستید به همون نقطه ای که ازش تله پورت کردین برگردید و بقیه ماموریت رو انجام بدین.

بعضی از لوکیشن هاشم که چلنجن. اینم این یکی مود

من که چیز دیگه ای ندیدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ممنون از توضیحاتت. یه وقتی گیر بیارم حتما بازی رو میگیرم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

میگم شما که با تعریفات آب دهن ما رو راه انداختی ، فقط لطف کن و یه توضیح کوچولو هم بده که ورژن ایکس باکس بازی با ورژنی که برای پی سی میاد فرق میکنه ؟

و همینطور ، این بازیو میشه با کینکت (kinect) هم بازی کرد ؟ تو ایکس باکس ؟

اگه میشه که من همین فردا میرم ایکس باکس میگیرم :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

اگه میشد با کینکت هم بازی کردش که من الان کینکتو خریده بودم. حیف... :-o

در مورد کینکت. بیشتر از این حیف اینه که fable به اون شاخی رو برای کینکت ساختن حتی تو نمایشگاه e3 گزاشته بودن که با کینکت می شد بازیش کنی و من تصمیم گرفتم هر طور شده براش کینکت بگیرم که یهو نظرشون عوض شد این fable که تو بازاره به کینکت نمی خوره. :ymsmug: این خیلی حیفه.

فکر نکنم با pc فرق چندانی داشته باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

دوستان تو اینترنت واسه فروش گذاشتن...برید بخرید.منم 5شنبه سفارش دادم...ولی نمیدونم چرا هنوز نیومده...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من چند جا گشتم گفتن هنوز واسه PC نیومده! اینی که تو اینترنت هست نسخه کامله؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

من چند جا گشتم گفتن هنوز واسه PC نیومده! اینی که تو اینترنت هست نسخه کامله؟

اومده من یه هفته پیش اینجا خریدم. برو یه جای درست و حسابی :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

هوررررررررررراااااااا بازی من رسییییییید!! :ymsmug:

ولی فقط من یه مشکلی دارم...اینکه دوربینو باید با ماوس کنترل کنیم خییییییییییییلی سختمه!اصن دیوونه م میکنه! :-o :D

ولی گرافیکش خوبه به نظرم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به لگی:

یه سوال؟ تو این لینکی که دادی نوشته 1 دی وی دی. در حالی که یه سایت دیگه نوشته 3 دی وی دی! الان چندتا دی وی دی هست؟

به نریچ:

مال تو چندتاس؟ چه شرکتی؟

نکنه این نسخه ریپک شده باشه. مال شماها مال چه شرکتیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

مال من دو دی وی دیه یا یک دی وی دی ناین

و شرکت هم نداره :-o یعنی کپیه دیگه.

و متاسفانه باید یگم که بازی خوبی نیست :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بلاخره بازی رو گیر آوردم. فعلا تازه شروع کردم و نمیتونم زیاد درباره اش نظر بدم. سطح بازی در حد ارباب حلقه ها نیست اما به مراتب از کانکوئست بهتره.

غیر از ارادان بقیه به درد نمیخورن! مخصوصا اون الفه.

راستی این گابلین های انفجاری از کجا اومدن! :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

بازیش بد نیست. هم اکشنه هم رول پلیینگ. خوبه دیگه :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بازیش بد نیست. هم اکشنه هم رول پلیینگ. خوبه دیگه :ymsmug:

بد نیست ولی خیلی بهتر میتونست کار بکنه. مثلا توی اکشنش میتونست برای شمشیر زدن combo بذاره و با ترکیب ضربات سبک و سنگین حرکات جالبی انجام بده اما فقط دو نوع شمشیر زدن داره. 50 بار هم که ضربه سبک رو بزنی هیچ فرقی نمیکنه.

رول پیلینگش هم تا اینجا که من رفتم جالب نبود. آخه خواستگاری رفتن واسه اون یارو هم شد ماموریت! :-o

حالا شاید جلوتر برم جذاب تر بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

به مهدی:

آره بابا اصن اون الفه به درد نمیخوره!!!اعصاب نذاشته واسم دو روزه!!! :D :- :- راستی واسه تو چند تا دی وی دیه؟؟؟

خواستگاری؟؟؟؟؟؟؟؟کجا رفتی؟

من هنوز تو اون تیکه ی الادان و الروهیر گیر کردم ردم نمیشه لامصــــــــــــــب!!!:ymsmug: :-o :D :- اون تروله همه ش میاد منو میکشه!!! :x

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

مال من متاسفانه ریپک شده است، یه دی وی دی بود. کیفیت دموی اول بازی رو در حد فجیعی کم کرده بودن. زبانی هم غیر از انگلیسی نداره که فکر میکنم اونا رو هم حذف کردن. حالا کاری به بقیه زبانها نداریم، کیفیت دمو رو هم میشه یه جورایی بی خیال شد. امیدوارم از خود بازی نزده باشن.

برای همون پسره که تو مهمانخانه بری هست باید بری خواستگاری! یه گردنبند بهت میده که ببری آهنگری درست کنی و بدی به طرف! :ymsmug:

من که اونجا رو رد کردم :-o وقتی میخواد بزندت با space جاخالی بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

اااااااا...داداش مهدی...کدوم پسره؟

تو بری؟؟همون اول بازی یعنی؟!

پس چرا من ندیدمش؟!اصن کجا بود این یارو؟!!!!!!!!!چه مرحله چرتی :ymsmug: خواستگاری!!!!!!!

ما رو چه به این سوسول بازیا...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...