رفتن به مطلب
Aslan

زندگي خيالي

Recommended Posts

Aslan

اقا بذار اين تاپيك رو يه ذره عوضش كنيم :-?

سوال اينه " اگه يه روزي شما بتونيد با هر وسيله اي به يه سرزمين برين كه همون سرزمين ميانه باشه و از قضا همون روز هاي اول هم باشه خب چند تا سوال:

1- چه نژادي رو براي خودتون انتخاب مي كردين؟

2- يه داستان خيالي در رابطه با يك روز زندگي در آردا يا سرزمين ميانه بنويسيد؟

3- كجا زندگي مي كردين؟

4- بهترين رفيقتون رو تو اردا از چه كسي انخاب مي كردين؟

5- دشمن اصليتون كي قرار مي دادين؟

كاربران گرامي در سوال ها تنها حق انتخاب يك نژاد رو دارن؟ :D

كاربران گرامي لطفا در انتخاب نژاد ها با هم بحث و جدال نكنبد :D اوكي

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

خب :

1- مسلم كه من نژاد انسان ها رو براي خودم انخاب مي كردم نژادي از خاندان هادور

2- سعي مي كردم كه در گاندولين و در نزد گلورفيندل زندگي كنم البته شايد هم با يه اسب در جنگل ه و صحرا ها زندگي مي كردم

4- بهترين رفيقم تو اردا گلورفيندل و گاندوالف بود

5- سائرون و بالرگ ها

البته دوست داشتم قاصد لرد مانوه هم باشم و به عنوان قاصد لرد مانوه در شوراي الروند حاضر باشم و اگه شد جانشين تورگون پادشاه گاندولين شم و دوباره شكوه گاندولين رو برگردونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

خودمونیم تو هم عشق نظر سنجی هستی !

معلومه الف میشدم و در لورین اقامت میکردم و میشدم دوست جون جونی گالادریل و الروند و میشدم دشمن هرکی جرئت کنه به محدودمون تجاوز کنه .... از هر نژادی !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

پستها رو به تاپیک جدید منتقل کردم.

1- قطعا انسانها رو انتخاب میکردم

2- فرصت داشتان نوشتن ندارم

3- بیشتر سفر میکردم و کمتر جای خاصی میموندم

4- با فینرود و تورین و بلگ دوستان خوبی میشدیم

5- دشمن من مورگوته و همه خادمانش(چه بچه مثبت شدم :-? )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

1.احتمالا الف

2.ولمون کن بابا!

3.ترجیخم دور لومین بود ولی گوندولین هم برام جای دلنشینه خواهد بود

4.بلگ رو انتخاب میکردم.مرد خوبی بود و البته در کنار فین گولفین بودن هم برام لذت بخشه.دوس داشتم شخصیتش رو بیشتر واکاوی کنم

5.طبیعتا با مورگوت نزاع داشتم ولی ترجیحم شکار اونگولیانت بود.مورگوت خیلی با شخصیت تره پیشش :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great beren

من مسلما انسان میشدم و در بین نوادگان بئور بودم

یک زندگی مثل آراگورن را دوست دارم که همیشه آزاد باشم و همه جا برم و ماجراجویی کنم.ترجیحا میرم با ملکور هم کشتی میگیرم :-?

با برن و تورین هم رفیق میشدم تا 3تایی با همدیگه بریم عشق و حال واسه یه روزم که شده بیخیال مشکلا تبشیم بعدشم اگه قبلش نتونستم ملکور و شکست بدم 3 تایی میرفتیم باهاش کشتی میگرفتیم

بزرگترین دشمنم هم هرکسی هست که بخواد زور بگه تا برم دل و رودشو بریزم زمین.با الوه هم لج میفتم هر از گاهی میرم اذیتش میکنم البته با کمک تورین و برن :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

1- چه نژادي رو براي خودتون انتخاب مي كردين؟

2- يه داستان خيالي در رابطه با يك روز زندگي در آردا يا سرزمين ميانه بنويسيد؟

3- كجا زندگي مي كردين؟

4- بهترين رفيقتون رو تو اردا از چه كسي انخاب مي كردين؟

5- دشمن اصليتون كي قرار مي دادين؟

كاربران گرامي در سوال ها تنها حق انتخاب يك نژاد رو دارن

بابا زور که نیست ... من میخوام دو تا نژاد رو انتخاب کنم :-?

1 - راستش آرزوم اینه که یه انسان نومه نوری باشم . البته به شدت دوست دارم که بلریاند رو در زمان شکوهش ببینم و نومه نوری ها تو اون زمان نبودن ! ولی اگه زمان رو در نظر نگیریم ، نومه نوری بودن خوبه .

البته بعضی وقت ها هم دوست دارم یه الف اوسیریاند باشم . درسته که اصلا تو وقایع بلریاند مفید نبودن ، ولی اون طراوت و آرامششون رو دوست دارم . البته در دنیایی که تماما" صلح باشه .

2 - الان ؟؟؟؟ بشین بابا ... وقت ندارم :D

البته اگه منظورت اینه که تو آردا داستان بنویسی ، خب بدم نمیاد که خاطرات روزانه ام رو توی اونجا بنویسم !

3 - دوست دارم همه جا ( واقعا همه جا ) رو از نزدیک ببینم و بعد تصمیم بگیرم . البته به طور پیشفرص این ها رو میگم : (به ترتیب اولویت )

نوراست ، خزد دوم ، گوندولین ، والینور ، شایر ، اسگیلیات ، میرک وود

4 - هورین ! البته تورین و گندالف هم گزینه های بعدیم ـه . همینطور شاید اورومه یا اولمو رو هم اضافه کنم

5 - خب الان همنیجوری میشه خیلی راحت گفت ملکور !!! البته به نظر من اگه قراره واقعا خودتو توی آردا تصور کنی ، بهتره که بد و خوب اونجا رو از نزدیک ببینی و بعد تصمیم بگیری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gladriel

1.مسلما الف :D

2.داستانو بیخیال تا میام تو جو داستان برم قوانین بیوشیمی رو میبینم! :D

3.لورین :-?

4.گلادریل...الروند...بلگ... :D

5.با داش آرون موافقم+تمام زیر دستای ریزو درشت ملکور :-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

1. انسان می شدم با عمر طولانی حداقل 300 سال :D

2. حوصله ندارم :D

3. در دوران اول توی گوندولین_ دوران دوم در نومه نور_ دوران سوم در ریوندل

البته همه جا ها رو می گشتم

4. در دوران اول از کشته شدن فئانور جلوگیری میکردم با او دوست می شدم :-?

5. تین گول و بعد از نابودی او_ گلائورنگ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great beren
1. 5. تین گول و بعد از نابودی او_ گلائورنگ

:-? :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

با اجازه اصلان یه قسمت دیگه به سوال اضاه کنم

6. با چه کسی ازدواج میکردید؟

6. با آرون

دیگه کسی آرون رو انتخاب نکنه چون غیرتی می شم :-?

:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

6.همون زن فعلیمون خوبه!رو چمن میرقصه و میخونه،کاری به ما نداره:دی

جدای از شوخی:................... مورون رو دوس داشتم و البت دختر گرامیشون نیه نور رو هم میپسندیم:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan
با اجازه اصلان یه قسمت دیگه به سوال اضاه کنم

6. با چه کسی ازدواج میکردید؟

6. با آرون

دیگه کسی آرون رو انتخاب نکنه چون غیرتی می شم :D

:-

داداشي مي خواي زود زن بگيري كه چي؟ :D

حالا هيف اون ارون بدبخت نيست بياد زن شما سوار سياه بشه فكر كنم به جاي ماشين عروس با اژدهاي عروس مي بري مي گردونيش ;) :D :D :-?

من كه فعلا قصد ازدواج دارم از بانوان الف و نومه نوري تقاضا مي كنم :D جلوي ما نچرخن فعلا ازدواج بي ازدواج

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

6- از میان الفها فیندویلاس رو انتخاب میکنم آماریه رو هم گرچه ندیدم ولی وقتی فینرود ازش خوشش بیاد منم حتما خوشم میاد! :-? اما اگه قرار باشه از میان انسانها انتخاب کنم گزینه ای غیر از نیه نور نمیبینم.

اما دنیا رو چه دیدی شاید مجبور بشم بی خیال ازدواج بشم و جمله فینرود رو تکرار کنم: "من سوگندی خواهم خورد، و باید آزاد باشم تا به عهد خویش وفا کنم و پای در تاریکی بگذارم. و نیز چیزی از قلمرو من باقی نخواهد ماند که پسری وارث آن شود."

پی نوشت: aslan جان حالا انقدر این بنده خدا هارو اذیت نکن، همه پشت در صف بستن چرا میذاریشون تو خماری؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

من با ملیان ازدواج میکردم ، گلد بری هم خوبه ، آرون هم خوبه ، شایدم لوتین رو ، شاید هم چند همسری رو اونجا رواج میدادم . :-? :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

من که نگفتم می خوام سوار سیاه بشم. گفتم می خوام انسان بشم.

حالا اگه بعدا هم به سوار سیاه تبدیل شدم بد نیست :D

بالاخره قصد ازدواج داری یا نه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great beren

100% بانو لوتین :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST

دنیای خیالی, جالب :D .. .

راستش من همیشه خودم (همینی که هستم) رو به عنوان کاراکتر به داستان هایی که مطالعه میکنم اضافه میکنم. برای نمونه شاید گاهی مدت ها ذهنم مشغول به این میشه که اگه فلان اتفاق که برای فلان کاراکتر افتاد برای من تو همون شرایط می افتاد, واکنشم چی بود. یا اگه بین دو تا (دو یا چند دسته) از کاراکترهای یک داستان گیر می افتادم, کدومشون رو برای همراهی انتخاب میکردم. یا اگه در کنار فلان کاراکتر بودم در اون زمان و اون موقعیت چی کار میکردم .. .

پی نویس .. .

تاپیک جالبی شده. ایجاد کننده کی !؟ اها, Aslan خودمون :-?

دیدی Aslan (شاهین) باز بگو تحویل نمیگیری !! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

دیدی Aslan (شاهین) باز بگو تحویل نمیگیری !! :D

داشي منظورت از اين حرف چي بود شما كه ماه به ماه وارد سايت مي شه و ما نمي تونيم شما رو ببينيم بايد :-? طلبكار باشيم يا شما :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

من همون برم توی دنیای تالکین واسه خودم بچرم (دقت کنید، اصطلاح چریدن به کار بردم، یعنی ول بگردم :-? ) واسم بسه

سکته میکنم از خوشحالی

:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

سوالا رو الان دیدم :-?

1- انسان، چون میدونم آخرش جناب ماندوس نمیخواد کله ی روحمو از بدن روحیم جدا کنه :-

2- توی آردا ول میگشتم و میگشتم و میگشتم و...

;)

3- اگه منم، توی چادر همه جای آردا، باید همه جای آردا رو ببینم وگرنه حسرتشو میخورم

4- اول بگو توی کدوم دوران، راحت تر بشه :D

الان کسی توی ذهنم نیست کی بهترین رفیقم باشه، اما با همه رفیق میشمو میرم کالبد شکافیشون می کنم (البته از لحاظ روحی و اخلاقی، نه جسمی :D )

هرکی باشه، یه الف Traditional نباشه که هم میگه آره، هم میگه نه

دورف هم که خودم میکشمش :D

No Offense,

اخلاقشون بدرد خودشون میخوره

زدن من بیچاره رو کشتن :D

5- دلم نمیاد چیزای قشنگ بکشمو له بکنم، فعلا توی مودش نیستم

درحال حاظر رادارم واسه بروبچ ملکور فعاله :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gladriel

چه عجب الوه جان چشممان به سعادت دیدار شما روشن شد! ^:-?^

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great beren

بچه ها یه خبر خوب اوردم دیگر لازم نیست به دنبال ملکور بگردید امروز که پس از 10 شکست متوالی باز داشتم باهاش کشتی میگرفتم داش برن لوتی بازی در آورد و ملکورو زیر پایی کرد منم پریدم خرخرشو گرفتم گفتم اگه تکون بخوری میجومش الانم انداختیمش تو یه قفس داریم تو اردا میگردیم از مردم پول میگیریم بهشون نشونش میدیم الانم دنبال شلوب و چند تا جونور دیگه هستیم تا سیرکمون تکمیل بشه از بس جنگیدیم خسته شدیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

برن عالی بود! این ملکور پدر سوخته هی ما به بند میکشیدیمش هی با کمک این آئوله در میرفت.بدبختی آئوله بزرگتر از مائه،مخ منوه رو هم زده،نمیشه کاریش کرد.دمتون گرم :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great beren

شما آئوله را گول بزن بیارش تو قصر ملکور من و برن و تورین رو سر هم وای میسیم لباس ملکورو میپوشیم بعد در یک موقعیت مناسب خفتش میکنیم.سیرکمون کم کم داره کامل میشه اسمیگلم گرفتیم :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...